Galaxy S7 Edge mi yoksa Galaxy S8 mi?

Arthas17

Hectopat
Daha fazla  
Önümüzdeki günlerde telefon alacağım ama bir türlü bu ikisi arasında karar veremedim. Sizce o kadar para verip S8 mi almalıyım yoksa S7 Edge mi? Telefonu yaklaşık 4 sene kullanmayı düşünüyorum. Sıkıntı şu ki S7 Edge'in bataryası S8'e göre çok daha kuvvetli. Bu yüzden karar veremedim. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabiliyorsan S8 alman daha iyi olur, batarya boyutu seni yanıltmasın S7 Edge ile S8 batarya olarak benzer bir deneyim sunuyor. Çünkü S8 modelindeki işlemci ve GPU S7 Edge modelindeki işlemci ve GPU'ya göre daha az güç tüketiyor, bu aradaki farkta doğrudan batarya performansını etkiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben S7 Edge kullanıyorum ama bütçen varsa S8 veya S8+ almanı öneririm. S7 bu kadar güzelse S8 daha güzeldir. S8+ var babamda tek sıkıntısı parmak izi okuyucu çok uzakta.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı