Galaxy S8 batarya değişimi sonrası telefonun kasması mümkün mü?

İlatem

Centipat
Makaleler
5
S8 telefonumun bataryasını Deji ile değiştirdim. Son zamanlarda inanılmaz gereksiz takılıyor yavaşlıyor. Batarya Deji diye mi böyle oluyor anlamıyorum. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

S8 telefonumun bataryasını Deji ile değiştirdim. Son zamanlarda inanılmaz gereksiz takılıyor yavaşlıyor. Batarya Deji diye mi böyle oluyor anlamıyorum. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Batarya ile mi alakalı bilmiyorum ama şuan ben de S8 kullanmaktayım benim telefonum da bayadır kasmaya devam ediyor.

Hocam bir şey sormak istiyorum Deji batarya taktırmanızdaki amaç neydi? Normal bataryadan daha sağlam olmasından dolayı mı yoksa fiyatı servis bataryasından ucuz diye mi?(Fiyatları bilmiyorum)

Hocam bir şey sormak istiyorum Deji batarya taktırmanızdaki amaç neydi? Normal bataryadan daha sağlam olmasından dolayı mı yoksa fiyatı servis bataryasından ucuz diye mi?(fiyatları bilmiyorum)

Taktırmadım taktım kral 😎, şaka bir kenara tamamen fantezi amaçlı taktım ben normalleri çok pahalıydı dedim bir deneyeyim, ama bir şey değişmedi 4 yıllık batarya 4 saat verirken Deji'de 4 verdi, ya bana sorunlu geldi ya da cidden böyle.

Batarya ile mi alakalı bilmiyorum ama şu an ben de S8 kullanmaktayım benim telefonum da bayağıdır kasmaya devam ediyor.

Kral son çaremiz stock ROM'u tekrar kurmak, o da işe yarıyor mu bilmiyorum denemeye gittim yanlış sürüm indirmişim tekrer indirmedim, şimdi gitmeye üşeniyorum.

Hocam ben S7 kullanıyorum 2.el aldım bataryasi aşırı öluydu. YouTube'da bir kanal var GSM iletisim diye yer var. Bataryayi oradan degistirdim. 2 saat dayanan telefon 5 saat dayanioye tabii telefonda kullandigim uygulamalar degisiklik gosteriyor ve en onemlisi stock ROM yuklu duruyor.(Samsung membersda batarya sagligi zayif diyor ama)

Hocam ben S7 kullanıyorum 2.el aldım bataryasi aşırı öluydu. YouTube'da bir kanal var GSM iletisim diye yer var. Bataryayi oradan degistirdim. 2 saat dayanan telefon 5 saat dayanioye tabii telefonda kullandigim uygulamalar degisiklik gosteriyor ve en onemlisi stock ROM yuklu duruyor.(Samsung membersda batarya sagligi zayif diyor ama)

Custom ROM at bence kanka, eğer nabız sensörlerini kullanmıyorsan güzel ROM'lar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı