Galaxy S8'e Android 7 yükleme

Google altyapısı sisteme dahil, ayrıca kurmanıza gerek yok demek.
Teşekkürler 5 dk kaldı. Umarım kurulumda aksilik çıkmaz. Bu sorundan kurtulur ve hayalim de bir yandan gerçekleşir. Size konu hakkında 15 20 dk içinde haber veririm

GApps'a ihtiyaç yok, biz direkt içine enjekte ettik diyorlar.
Bilgisayara taktık sd kart gözüküyor sadece oraya atıp ordan kursm olur mu ?

ROM daha kurulmadıysa boot edecek dosya olmadığı için böyle yapıyor.
Yedeği 1 dk içinde bilgisayara alıyor. 2 dk wipe yapıp install yapacağım. Sabırsızlanıyorum :)

ROM daha kurulmadıysa boot edecek dosya olmadığı için böyle yapıyor.
Wipe yaparken preload ve usb otg seçmeme gerek var mı ? Micro sd kartı seçmiyorum tabii ki.

Yedeği 1 dk içinde bilgisayara alıyor. 2 dk wipe yapıp install yapacağım. Sabırsızlanıyorum :)

Wipe yaparken preload ve usb otg seçmeme gerek var mı ? Micro sd kartı seçmiyorum tabii ki.
Kısaca
- Dalvik/ART önbelliği
- Önbellek
- Sistem
- Veri
- Dahili Depolama
- Preload
- Micro SD Kart (BU SEÇİLMİYOR!)
- USB OTG

Bunlar var Preload hiç bilmediğim için sormak istedim.

Sorun olmaması için wipe işlemini hala yapmadım. Geri bildirim yazdığınızda işlemi yapacağım. @Umut Nas

Kısaca
- Dalvik/ART önbelliği
- Önbellek
- Sistem
- Veri
- Dahili Depolama
- Preload
- USB OTG

Sorun olmaması için wipe işlemini hala yapmadım. Geri bildirim yazdığınızda işlemi yapacağım. @Umut Nas
Temizle diyince başarısız diyor.

Son düzenleme:

Wipe yaparken preload ve USB OTG seçmeme gerek var mı? Micro SD kartı seçmiyorum tabii ki.

Kısaca
- Dalvik/ART önbelliği
- Önbellek
- Sistem
- Veri

- Dahili Depolama
- Preload
- USB OTG

Temizle deyince başarısız diyor.

Tam olarak ne. Başarısız diyor? Önce format data yapın hocam.
Bu alıntı olan mesajda bazı yerleri kırmızı yaptım. O kırmızı olan yerleri seçin.

Geri
Yukarı