Galaxy SmartTag 2 alınır mı?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Smart Tag 2 almayı düşünüyorum. Aklıma bazı sorular takıldı:

1. Bu cihazlar nasıl şarj oluyor?
  2. Konumunu görebilmem için GPS bağlantısı yetiyor mu, yani bu cihazların Wi-Fi'ye ihtiyacı var mı?
  3. Ne kadar uzakta olursam olayım yerini göstermeye devam eder mi?

Son düzenleme:
Hocam buldun mu bilgi?
Evet, ilgimi pek çekemedi diyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, ilgimi pek çekemedi diyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Düzeltme yapmış. Sadece UWB değil normal BTli cihazlar sayesinde konum buluyor. Sizde UWB varsa başka özellik kullanılıyor vs. Bugün 4 adet sipariş verdim.

SmartTag 2'ler elime ulaştı. Sorusu olan, kafasına takılan varsa deneyip cevap verebilirim.

Son düzenleme:

Düzeltme yapmış. Sadece UWB değil normal BTli cihazlar sayesinde konum buluyor. Sizde UWB varsa başka özellik kullanılıyor vs. Bugün 4 adet sipariş verdim.

SmartTag 2'ler elime ulaştı. Sorusu olan, kafasına takılan varsa deneyip cevap verebilirim.

Tag'i aldım telefonumla eşledim ve bir arkadaşıma verdim diyelim onun konumunu görebilmem için interneti bluetooth'u açık olması gerekli mi ?

Tag'i aldım telefonumla eşledim ve bir arkadaşıma verdim diyelim onun konumunu görebilmem için interneti Bluetooth'u açık olması gerekli mi?

Tag'i aldım telefonumla eşledim ve bir arkadaşıma verdim diyelim onun konumunu görebilmem için interneti Bluetooth'u açık olması gerekli mi?

Daha iyi konum belirlemek için evet. Yoksa başka bir Samsung cihazlı, internetli, konum ve Bluetooth'u açık birinin cihazın yakınında 3-5 dk durması gerek.

Merhaba, aldığınız tarihten bu yana test etme şansınız oldu mu?

4 ünü de kullanıyorum. Kılıflarını da aldım. Ne beklediğinize bağlı. Hanımla paylaşıma aldım. Araçlar nerede, çocuk nerede, annem nerede görüyor takip ediyoruz. Nokta atış değil tabiki ancak en çok tag ile telefon çaldırıp telefonu buluyoruz, telefonla tag ı çaldırıp anahtarı buluyoruz. Yoldaysam hanım, aramak yerine konuma bakıyor gibi gibi... Birinin pili bitti değiştirdik o kadar.

Dosya Ekleri

• 17120447178471598863789156334782.jpg
    17120447178471598863789156334782.jpg
    164,9 KB · Görüntüleme: 7
4'ünü de kullanıyorum. Kılıflarını da aldım. Ne beklediğinize bağlı. Hanımla paylaşıma aldım. Araçlar nerede, çocuk nerede, annem nerede görüyor takip ediyoruz. Nokta atış değil tabii ki ancak en çok tag ile telefon çaldırıp telefonu buluyoruz, telefonla tag ı çaldırıp anahtarı buluyoruz. Yoldaysam hanım, aramak yerine konuma bakıyor gibi gibi... Birinin pili bitti değiştirdik o kadar.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı