Galaxy Tab 10.1 N8005 şarj simgesi üstünde çarpı var

efe20071231

Attopat
6 yıl önce aldığım bir tabletim vardı ve 5 yıldır açmıyordum. Bugün tableti bulup açtım ve sürümü 4.1.2 ve hiçbir şey inmiyor. Ben de PC'ye bağlayıp Samsung Kies'ten sürümünü 4.4.2 yapmak istedim. Ama tableti PC'ye bağlayınca Kies tableti görüyor ama bağlanmıyor. Ve PC'ye bağlayınca şarj simgesinin üstünde kırmızı çarpı işareti çıkıyor çözüm bilen var mı?

Desteklenmeyen bir adaptör kullandığınız için veya adaptörün gücü yetmediği için çarpı işaretine sahipsiniz. Ben şahsen LineageOS kullanıyorum o tablette, öneririm. Android sürümüm 9. Kies algılamıyor ise, USB sürücülerini kurduğunuzdan emin olun.

O güncellemeyi yaptım ve birkaç ay sonra cihazım bir daha açılmamak üzere kapandı. Bence yapma yapacaksan Android 6-7 olan OEM sürümleri dene. 1.5 yıldır tabletim kapalı yatıyor. Bir de Samsung'un USB sürücüsünü indirdin mi bilgisayara.

Desteklenmeyen bir adaptör kullandığınız için veya adaptörün gücü yetmediği için çarpı işaretine sahipsiniz. Ben şahsen LineageOS kullanıyorum o tablette, öneririm. Android sürümüm 9. Kies algılamıyor ise, USB sürücülerini kurduğunuzdan emin olun.

Kies algılıyor ve bağlanıyor yazısı cıkıyor ama oylece kalıyor guncelleme olmuyor. Custom ROM için SD kart lazım ama bende yok o yüzden yapamıyorum.

Bu arada tableti prize takarsam şarj oluyor ama PC'ye takınca kırmızı carpı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı