Galaxy Tab 10.1 N8005 şarj simgesi üstünde çarpı var

efe20071231

Attopat
6 yıl önce aldığım bir tabletim vardı ve 5 yıldır açmıyordum. Bugün tableti bulup açtım ve sürümü 4.1.2 ve hiçbir şey inmiyor. Ben de PC'ye bağlayıp Samsung Kies'ten sürümünü 4.4.2 yapmak istedim. Ama tableti PC'ye bağlayınca Kies tableti görüyor ama bağlanmıyor. Ve PC'ye bağlayınca şarj simgesinin üstünde kırmızı çarpı işareti çıkıyor çözüm bilen var mı?

O çarpı normal. Bilgisayar USB'sinin verdiği güç eski tabletleri şarj etmek için çok yetersiz. Şarj olmuyor görünür ancak çok çok yavaş da olsa şarj eder.

Son düzenleyen: Moderatör:

O çarpı normal. Bilgisayar usbsinin verdiği güç eski tabletleri şarj etmek için çok yetersiz. Şarj olmuyor görünür ancak çok çok yavaş da olsa şarj eder.

Evet fark ettim çok yavaş şarj ediyordu.
O çarpı normal. Bilgisayar usbsinin verdiği güç eski tabletleri şarj etmek için çok yetersiz. Şarj olmuyor görünür ancak çok çok yavaş da olsa şarj eder.

Yani o çarpı varken CD-ROM atabilir miyim?

Tabletten USB hata ayıklama ayarını aç. Sorunun çözülecek. O çarpı da Samsung'un orijinal yazılımında yetersiz voltaj aldığında görünür. O da normal.

Hocam PC'ye baglayınca tabletteki dosyaları gorebılıyorum yani algılıyor ama kırmızı carpı var.
Kardeşim, senin bilgisayardan çektiğin güç o tablete yeterli mi değil mi ona bakacağız işte bir dener misin? Normal şarj etmeyi.

Evet normal ederken sıkıntısız oluyor ama bazen normal ederkende kırmızı carpı verıyor 6-7 kere cıkartıp takınca duzelıyor.

Hocam PC'ye baglayınca tabletteki dosyaları gorebılıyorum yani algılıyor ama kırmızı carpı var.
O zaman hata ayıklama açık değildir. Açtığını düşünüyor olduğun şey başka bir ayardır. Sammobile'den cihazına ait son sürümü indirip Odin moda alarak kurmayı dene

O zaman hata ayıklama açık değildir. Açtığını düşünüyor olduğun şey başka bir ayardır. SamMobile'den cihazına ait son sürümü indirip Odin moda alarak kurmayı dene.

Geliştirici seçeneklerinde USB hata ayılama ayarını açıyorum o değil mi?
O zaman hata ayıklama açık değildir. Açtığını düşünüyor olduğun şey başka bir ayardır. SamMobile'den cihazına ait son sürümü indirip Odin moda alarak kurmayı dene.

Hepinizi bilgisizliğimden dolayı yordum özür dilerim. Son bir sorum olacak tablet PC'ye takılıyken carpı işareti varken CD-ROM atabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı