Galaxy Tab 3 (SM-T110) LineageOS 14.1 veya 7 kurulumu

YsnYksL

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

Galaxy Tab 3 (SM-T110) LineageOS 14.1 veya 7 kurulumu için dosya ve bilgi paylaşımı yapabilir misiniz? Hangi TWRP'yi ya da MD5 dosyasını kullandı isem bir türlü olmadı.

Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam Geliştirici Seçenekler menüsü yok tablette. Tüm menülere baktım.

Açtım hocam.

Geliştirici seçeneklerinden aktif etmeyi deneyin.
Aktif Ettim, TWRP'yi yüklüyorum, Menü + Power Butonu + Ses açma kombinasyonu yapıyorum ama bir türlü TWRP'yi açamıyorum. 6 Yaşındaki kızıma sırf Youtube için kullandırcam Sabahtan beri uğraşıyorum. Yardımcı olabilir misin.

Son düzenleme:
Birazdan tüm resimleri atarım karşılaştığım sorun ile ilgili. Mesela TWRP 2.7'yi kurduğumda, TWRP bazen açıyor güncellemem gerekiyor TWRP 3.0.2'ye. ama bu seferde zip dosyalarını görmüyor. Normalde Sol altta menü çıkması gerekiyor kurulum ve arşiv diye orası çıkmıyor. ben size TWRP ekran resmini atıyorum hemen.

Bak mesela hocam, ben burda 2.7'den 3.0a yükseltmem gerekiyor ama TWRP güncelleme dosyasının ismini bi türlü göremiyorum. Normalde işaretlediğim yerde bi menu olması gerekiyor onu göremiyorum. Bu arada "Geliştirici seçeneklerinden aktif etmeyi deneyin." dediğinizi yaptım.

Dosya Ekleri

• 377b4c90-0215-4861-9280-b5b732227e9f.jpg
    377b4c90-0215-4861-9280-b5b732227e9f.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 144
Son düzenleme:
@YsnYksL,
Fotoğraf atma şansınız var mı?
@202 sende aynı tablet vardı. Nasıl yapmıştın, anlatır mısın?

OEM kilidi açık mı ondan emin olalım.
Hocam OEM kilidi yok o tablette.

Birazdan tüm resimleri atarım karşılaştığım sorun ile ilgili. Mesela TWRP 2.7'yi kurduğumda, TWRP bazen açıyor güncellemem gerekiyor TWRP 3.0.2'ye. ama bu seferde zip dosyalarını görmüyor. Normalde Sol altta menü çıkması gerekiyor kurulum ve arşiv diye orası çıkmıyor. ben size TWRP ekran resmini atıyorum hemen.

Bak mesela hocam, ben burda 2.7'den 3.0a yükseltmem gerekiyor ama TWRP güncelleme dosyasının ismini bi türlü göremiyorum. Normalde işaretlediğim yerde bi menu olması gerekiyor onu göremiyorum. Bu arada "Geliştirici seçeneklerinden aktif etmeyi deneyin." dediğinizi yaptım.
Ana menüden mount menüsüne girip fotoğraf atın.
Data bağlanmış mı ona bakacağız. Bağlı ise encryption ile ilgili bir sorun olabilir.
Yine düzelmezse başka bir twrp bulmaya çalışacağız.

Son düzenleme:
Hocam OEM kilidi yok o tablette.

Ana menüden mount menüsüne girip fotoğraf atın.
Data bağlanmış mı ona bakacağız. Bağlı ise encryption ile ilgili bir sorun olabilir.
Yine düzelmezse başka bir twrp bulmaya çalışacağız.
Hocam eve geçtiğimde yazarım. Uygun olur mu.

Yeni konular

Geri
Yukarı