Galaxy tab 4 7.0 root atma

C0nTRa

Kilopat
Merhaba, Galaxy Tab 4 7" (SMT-230) tabletime root atmak istiyorum fakat internette hiçbir bilgi yok. Yardımcı olacak arkadaş var mı?

Güncel arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kingo Root programıyla sorunsuzca rootlayabilirsin. Desteklenen cihazlar bölümünde yok ama hiçbir sorun olmaz. Usb sürücülerini yükle sonra Usb hata ayiklamayı aç. Bağla bilgisayara. Root yazan yere tıklayın. Bu kadar. Root Android phone, flash custom ROM and manage your Android devices, Rooting Freeware Download - Kingo buradan indirebilirsiniz.
Kardeşim desteklenen bölümde yazmadığına göre bildikleri bir şey vardır cihazın başına bir şey gelmesin ?

Kardeşim desteklenen bölümde yazmadığına göre bildikleri bir şey vardır cihazın başına bir şey gelmesin ?
Arkadaşım root-dan başına bir şey gelmez. Olsa olsa soft brick olur onu da çözmek çok kolay. Zaten ben Xperia Arc S kullanıyorum çok yerde desteklenenler arasında Arc S yok ama Arc var. Arc için yaptığım her şey Arc s de çalıştı.

Birçok arkadaşım kullanıyor. Yapamayacağı cihazı bağlanınca uyarı veriyor zaten.

Bir çok arkadaşım kullanıyor. Yapamayacağı cihaz bağlanınca uyarı veriyor zaten.
4-5 defa cihaz bekleniyor dedi 2 defa reboot attı.

Düzenleme :

Biraz önce böyle hata verdi:

ss+(2014-09-06+at+09.38.58).png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı