Galaxy tab 4 7.0 root atma

Merhaba. Ben de aynı problemle karşılaştım, internette hiçbir bilgi yok. Nasıl yaptığını paylaşırsan eğer çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl başardın? Birkaç güne onu açacağım demişsin. Açıldı mı? Ben bulamadım. Dönersen sevinirim. :)

arkadaslar tab 4 ıcın olan twrp ındırın samsung tab 4 yazın degas yazanı ındırın lınk bu belkı sıze lazım oldugunda dfaha guncelı vardır kontrol edın.Download TWRP for degas buradan ındırın tablete normal odın ıle flaslayın super su zıp aratın guncvel supersu uygulaması ama dıkkat edın flaslanabılır olsun hafıza kartınıza atın ve recovery menusune gırtıp twrp menusunden flaslayın sonra bussy box uygulamasını ındırın google playdan o kadar artık rootlu tabletınız var.kolay gelsın yapılan tum ıslemler kullanıcaya aıtır ne ben nede formda fıkrını paylasan arkadaslar mesul tutulamaz yapılan ıslemlerın tum sorumlulugu ıslemı yapan veya yaptırana aıttır.yapılan ıslemler yasal degıldır.bılgınıze.garantınız devre dısı kalır.!!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı