Galaxy Tab A6 Google Play Store Silinme Sorunu

Merhaba.
Kardeşimin tabletindeki Google Play Store açılmıyordu. Uygulamayı devre dışı bıraktık şu anda geri açılmıyor yüklenmedi diyor etkinleştir menüsü yok. APK olarak indirdim kurmaya çalıştığımızda yüklenemedi hatası alıyorum. Tablet ise Galaxy Tab A6.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba öncelikle ayarlardan tüm uygulamalardan play storeyi gördünüzmü? Pc ye bağlayarak stock rom atmayı dene ben attım hiç bir veri kaybı yaşamadım.Eğer stock rom atmayı bilmiyorsan buyur link yt den

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Google PLAY (Android) bendede aynı tablet var google play store durdu hatası alıyordum zar zor etkisiz yapıp ondan sonra burdan indirip tekrar kurdum.Sorunum çözüldü sen gezginlerinkini denedin herhalde bazı kullanıcılarda olmuyor yazmış.Sanırım o apk bozuk
linke tıklayıp indir olmazsa stock romu yap o da mı olmadı maalesef fabrika ayarlarına döndüreceksin.Umarım yardımcı olabilmişimdir

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı