Galaxy Tab A7 Lite nasıl?

İnternette adamakıllı batarya tüketimi videoları göremiyorum. 5100MAH bir Tablet'e göre az geliyor bu yüzden alma konusunda biraz tereddütlüyüm. Bataryası makul derken neyi kast etmek istediniz? Bir günü çıkarabileceğini mi kast ettiniz.

Açıkçası Samsung haricinde bir tablet almayı düşünmüyorum. Samsung'un arayüzü hoşuma gidiyor bir de tasarımları genelde hoş oluyor. Zaten Huawei cihazlarında Google desteğini çekmedi mi? Açıkçası almamın pek bir anlamı olmuyor.

Kusura bakmayın geç gördüm, özür dilerim. Evet bir günü çıkarabilecek bir seviyede gözüküyor. (tabii fazla zorlanmadığı sürece)

Eğer tablette ders yapıp not almayacaksanız daha alt seviye olan Samsung tablet almanız doğru seçim değil bence (ben de S6 Lite ve Matepad 10.4 arasında kalmıştım geçen sene ama ben okul için not almak amacıyla kullanıyorum. İkisinin de kalem desteği var ancak Samsung S-pen ile kalem konusunda daha optimize. Onun için S6 Lite seçtim). Dediğim gibi ders için değilse ki sizin değil, Huawei daha mantıklı.

Kusura bakmayın geç gördüm, özür dilerim. Evet bir günü çıkarabilecek bir seviyede gözüküyor. (tabii fazla zorlanmadığı sürece)

Sıkıntılı.

Eğer tablette ders yapıp not almayacaksanız daha alt seviye olan Samsung tablet almanız doğru seçim değil bence (ben de S6 Lite ve matepad 10.4 arasında kalmıştım geçen sene ama ben okul için not almak amacıyla kullanıyorum. İkisinin de kalem desteği var ancak Samsung s-pen ile kalem konusunda daha optimize. Onun için S6 Lite seçtim). Dediğim gibi ders için değilse ki sizin değil, Huawei daha mantıklı.

Bilmiyorum hocam ya içimde Huawei'ye karşı derin bir güvensizlik var.

Huawei çok kaliteli bir markadır bence güvensizlik yaşamanıza gerek yok. Huawei, Samsung, Lenovo, Apple veya böyle markalar iyidir. Alınmayacak markalar bence Casper, Vestel, Reeder

He bu arada Huawei tabletlerin çoğunda uzun vadeli kullanımda dokunmatik sorunları oluşuyor.
Tıklandı? Inızda algılamama, sürüklemede yarıda kalma vb. sorunları var.

Hocam çukuru da ha derine indirdiniz :D

Huawei çok kaliteli bir markadır bence güvensizlik yaşamanıza gerek yok. Huawei, Samsung, Lenovo, Apple veya böyle markalar iyidir. Alınmayacak markalar bence Casper, Vestel, Reeder.

Hocam ben sadece Apple, Samsung ve Xiaomi'ye güveniyorum diğerlerini seçenek olarak göremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı