Samsung Galaxy Tab A7 Lite alınır mı?

cokmerakli

Hectopat
Samsung Galaxy Tab A7 Lite alacaktım ama herkes ekranına kötü sözler söylemiş. Sizce alınır mı? Ya da Lenovo Tab M8 sadece Netflix üzerinde takılmak gibi gündelik internet işleri için yeterli midir? Çünkü bu Lenovo 2 GB belleğe sahip olduğundan yetersiz gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 4-5 bine kadar çıkabilirim ama sadece Netflix için basit işler için günlük tablet işimi görecektir. Fiyat performans ürünü açısından soruyorum.

Samsung SM-X200 modeline göz atabilirsiniz. Bu arada 2022'de çıktı eski bir şey değil yani.
Bu tablet eminim ki sizi memnun edecektir.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite alacaktım ama herkes ekranına kötü sözler söylemiş. Sizce alınır mı? Ya da Lenovo Tab M8 sadece Netflix üzerinde takılmak gibi gündelik internet işleri için yeterli midir? Çünkü bu Lenovo 2 GB belleğe sahip olduğundan yetersiz gibi.
Bende A7 var. Lite ne kadar fark eder bilmiyorum ama ekran olarak bir sorun yok bence.

Samsung bu tableti android 12 güncellemesi vermeyerek gözden çıkardı sanırım. Multimedya olarak kullanışlı.
Galaxy Tab A8 | SM-X200 | Güncellemeleri | Guncelmiyiz.com Test aşamasında görünüyor.

Tab M8'i Netflix için önermem, 1080P izletmiyor Widevine sertifikası nedeniyle. Ancak M8'in ekranı A7 Lite'dan kat kat iyi. Bu bütçede hepsi bir arada olmuyor, genel toplamda A7 Lite daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı