Galaxy Tab A7 Lite nasıldır?

Mexy1864

Hectopat
Makaleler
3
Ben, Piranha 7008 ve Veikk A30 satacağım ve üzerine para ekleyip Samsung Galaxy Tab A7 Lite almayı düşünüyorum. Sizce o tablet alınır mı? Tablette Discord, WhatsApp, Roblox ve Brave kullanacağım. O tablet uzun ömürlü olur mu? Kasar mı çok fazla? Bütçem bunu almaya yetiyor.

PUBG gibi sistem zorlayan oyunlarda Max medium grafikte açıyor ama Clash of Clans gibi normal hiçbir sistemi zorlamayacak oyunlar oynacıksanız veya web te gezcekseniz bir sorun yaşamazsınız.

Roblox'u zaten oynayordum Galaxy Tab A7 de ve sonuçlar normal ama Roblox'da çok iyi grafikli oyunlarda var onlar zorlayabilir. Ayrıca 1-2 yıldır kullanıyorum.
Çok grafikli oyunlara girilmeyecek o tabletten. Daha doğrusu çok sık girilmeyecek. O zaman iyi olmalı. Ama yine de tabletten çok sık oynanacak bir oyun sorayım. County Jail Roleplay oyunu nasıl? Ne kadar kasıyor?

Çok grafikli oyunlara girilmeyecek o tabletten. Daha doğrusu çok sık girilmeyecek. O zaman iyi olmalı. Ama yine de tabletten çok sık oynanacak bir oyun sorayım. County jail roleplay oyunu nasıl? Ne kadar kasıyor?

Ben oyunu ilk defa sizden duydum ama denedim. Oyun FPS ölçmeme rağmen 30FPS gibi duruyor ayrıca donmalarda olabiliyor arada.

Geri
Yukarı