Galaxy Tab A7 root dosyası

Yaptimda yamalayıp kurdum ama Magisk Manager otomatik cihazda olması gerekmiyor muydu veya yüklenecek mi?

Kanka olduda hafıza 8 GB dustu neden.

4 GB dosya indirdin üstüne o 4 GB dosyayı kopyalatıp yama yaptın ondan, işin bitince silersin düzelir. Magisk yüklü olmalı silme.

4 GB dosya indirdin üstüne o 4 GB dosyayı kopyalatıp yama yaptın ondan, işin bitince silersin düzelir. Magisk yüklü olmalı silme.

Hocam konuya konmuş oluyorum affedin ama yeni konu açınca cevap veren neredeyse hiç yok. Şu an aynı model tablete root dosyası hazırlamaya çalışıyorum gerekli dosyaları indirdim fakat Magisk AP dosyasını yamalayamıyor ne yaptıysam olmadı farklı sürümler de denedim. Yardımcı olabilir misiniz hocam?

Hocam konuya konmuş oluyorum affedin ama yeni konu açınca cevap veren neredeyse hiç yok. Şu an aynı model tablete root dosyası hazırlamaya çalışıyorum gerekli dosyaları indirdim fakat Magisk AP dosyasını yamalayamıyor ne yaptıysam olmadı farklı sürümler de denedim. Yardımcı olabilir misiniz

Bence dosya hatalı inmiş gibi indirebiliyorsan tekrar indir.

Bence dosya hatalı inmiş gibi indirebiliyorsan tekrar indir.

Hocam dosyayı SamFw'den indirdim ve indirdikten sonra da MD5 kodlarını karşılaştırdım, aynı. Yani bozuk inmemiş
Sitedeki ve bendeki dosyadaki MD5 kodunu alt alta yapıştırıp karşılaştırdığım ssi de bırakayım alta.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230524-125510_Termux.jpg
    Screenshot_20230524-125510_Termux.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı