Stock Rom, Root, TWRP, Rom | Samsung Galaxy Tab A7 SM-T507/505/500

Hocam ben denedim olmadı. Odin'i Smasung USB Drivers'ı kurup tekrar çalıştırmayı deneyin.

Hocam 1 saat uğraştım cihaz bağlıydı her seferinde fail hatası alıyorumdum

Ben 12'den 10 düşürmeye çalıştım ondan mı sizce hocam

Ben 12'den 10 düşürmeye çalıştım ondan mı sizce hocam
Hocam ben denedim olmadı. Odin'i Smasung USB Drivers'ı kurup tekrar çalıştırmayı deneyin.

Stok Android 10'a yani orijinal yazılıma düşüremezsiniz. Hatta bazı 11 sürümlerine dahi dönüş yok Samsung önünü kesiyor. Custom ROM'ları kullanabilirsiniz ama.

Hocam konu anlatımı için çok teşekkür ederim elimde bu model SM T507F Tablet mevcut sizin aktarmış olduğunuz yönergeleri takip edip tek tek uyguladım, magisk flashlandıktan sonra wifi açılmıyordu bende magizk 26.2 sürümünü apk olarak indirip tablette yükledim ama sizinde bildiğiniz üzere magiske girip kurulumu yaptım yeniden başlattıktan sonra tablet bootloop oldu download moda aldı hep, Twrp ve Vbmeta flashladım bu sefer yine açılmadı yardımcı olabilir misiniz 3 defa denedim

Hocam konu anlatımı için çok teşekkür ederim elimde bu model SM T507F Tablet mevcut sizin aktarmış olduğunuz yönergeleri takip edip tek tek uyguladım, magisk flashlandıktan sonra wifi açılmıyordu bende magizk 26.2 sürümünü apk olarak indirip tablette yükledim ama sizinde bildiğiniz üzere magiske girip kurulumu yaptım yeniden başlattıktan sonra tablet bootloop oldu download moda aldı hep, Twrp ve Vbmeta flashladım bu sefer yine açılmadı yardımcı olabilir misiniz 3 defa denedim
Bu sürüm ile dener misiniz.

Hocam selamlar,
T507JXS5CWI2 sürümünü flashladım BL kilidini aç kapa yaptım fakat root dosyasını yazdıramadım.

Ekran görüntüsü 2024-01-14 143050.png

Görselde gözüken hatayı alıyorum. Yaklaşık 12 saat sonra farklı bir kablo ile tekrar denedim ama sonuç aynı. Rehberinizde bulunan ve internetteki bazı çözümlerden de fayda gelmedi.

Geri
Yukarı