Galaxy Tab Active Pro nasıl sıfırlanır?

b0nateur

Hectopat
Daha fazla  
Elimde kurumdan kalma bir Tab active Pro var. Ancak güvenlik nedeniyle kiosk kurmuşlar, ve hiçbir uygulama yükleyip silemiyorum, hatta YouTube adresine bile giremiyorum.
Önce güvenli moda girip Kiosk'u devre dışı bırakmayı denedim, ancak sistemi kapatma menüsüne bile girilmiyor. Kapalı iken güvenli moda girmeyi denedim, bu sefer tuş kombinasyonlarını yapsam dahi normal bir şekilde Android'e boot ediyor.
Recovery Menu'dan sıfırlamayı denedim, fakat tekrardan kapalı iken açmaya çalıştığımda açılmıyor, tuş kombinasyonlarını yaptığımda cihaz kendini yeniden başlatıyor.

Sorunum bu, yardım etmek isteyen herkese şimdiden teşekkürler.

Güç tuşu + ses azaltma tuşu ile download moda girin. Bilgisayarınıza Odin programını kurum ve tabletin stok yazılımını inidirip kurulumu başlatın. Bu sayede fabrikasyon yazılım cihaza kurulmuş olur.

Güç tuşu + ses azaltma tuşu ile download moda girin. Bilgisayarınıza Odin programını kurum ve tabletin stok yazılımını inidirip kurulumu başlatın. Bu sayede fabrikasyon yazılım cihaza kurulmuş olur.
Hocam bir şeyi yanlış yaptığımdan mı açılmıyor bu ekranlar? Yaptığım şey telefonun gücü kapalı iken gücü açmak ve herhangi bir ekran gelene kadar güç tuşu + sesi kısma tuşuna basılı tutuyorum.

İmkansız ama hard reset atıp acil aramaya girip. Yıldız kare sıfır yıldız kareye a izin veriyor mu?
Aynı seri xcover 4S telefon vardı imkansıza yakın.
Eğer hard resete izin vermiyorsa. Samsung "MDM does not allow factoryReset" hatası
Denedikten sonra geri dönüş yapacağım.

İmkansız ama hard reset atıp acil aramaya girip. Yıldız kare sıfır yıldız kareye a izin veriyor mu?
Aynı seri xcover 4S telefon vardı imkansıza yakın.
Eğer hard resete izin vermiyorsa. Samsung "MDM does not allow factoryReset" hatası
Hocam görünüşe göre Download Mode bile açılmıyor. Umut var mıdır bu cihaz hakkında?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı