Elektronik Galaxy Tab S6 Lite 2022 128 GB 7759 TL

Tableti satın alırken "Ekran Koruma Sigortası" hediye ettiği için sepette 2 ürün görünüyor fakat vergisiz cihaz kampanyası koşullarında faturada başka bir ürün görünmemelidir şeklinde bir ibare var. Sizce bedelsiz bu sigortadan dolayı faturada bir sıkıntı çıkar mı?
1699743556305.png
1699743554880.png

Tableti satın alırken "Ekran Koruma Sigortası" hediye ettiği için sepette 2 ürün görünüyor fakat vergisiz cihaz kampanyası koşullarında faturada başka bir ürün görünmemelidir şeklinde bir ibare var. Sizce bedelsiz bu sigortadan dolayı faturada bir sıkıntı çıkar mı?
Eki Görüntüle 2011309Eki Görüntüle 2011308
Hocam bununla ilgili birkaç gün önce Huawei müşteri temsilcisi ile bir görüşme sağladım. Bana söylenilene göre ekran koruması, garanti uzatması gibi ekstra hediyelerin ürünü vergi indirimi kapsamından çıkarabileceği ve bununla ilgili net bir şey olmadığı için gerekli mercilerle iletişimde oldukları, ayrıca şu anda herhangi bir ürünü almamı tavsiye etmediklerini söyledi. Yaklaşık 2 hafta içerisinde bu durumun çözüleceğini ve Huawei'nin sitesinden bir ürün alırken ''vergisiz satın al'' şeklinde bir buton olmasını düşündüklerini ve vergi indirimi kapsamında alışveriş yapacak kişilerin o buton ile ürünleri alacağını planladıklarını iletti. Bunlar tabi planlananlar değişiklik gösterebilir. Samsung için durum nasıldır bilmiyorum fakat şartların markadan markaya değişmeyeceği aşikar. En mantıklısı durumun netleşmesini beklemek.

Hem telefon indiriminden hem de bundan faydalanabiliyor muyuz ?
Evet hocam.

Matepad 11.5 daha iyi değil mi ? Yazılım olarak android servisleri yok ama 6gb ram, 120hz IPS ekranı ve 4nm işlemcisiyle neredeyse iki katı daha iyi bir cihaz. Kendi marketi ve apk ile matepad kullanmayı ben tercih ederdim açıkçası. S6 lite, Matepad 11.5'un yanında oyuncak gibi kalmıyor mu ?

Son düzenleme:
Matepad 11.5 daha iyi değil mi ? Yazılım olarak android servisleri yok ama 6gb ram, 120hz IPS ekranı ve 4nm işlemcisiyle neredeyse iki katı daha iyi bir cihaz. Kendi marketi ve apk ile matepad kullanmayı ben tercih ederdim açıkçası. S6 lite, Matepad 11.5'un yanında oyuncak gibi kalmıyor mu ?
Matepad 11.5 çok daha iyi bir tablet hatta Matepad 11 2023 ikisinden de daha iyi fakat S6 Lite 2022 hem fiyat olarak daha uygun hem de içinden kalemi çıkıyor. Bütçesi daha dar ve ağırlıklı olarak not almak için kullanacaklar için en uygun model S6 Lite 2022.

Matepad 11.5 çok daha iyi bir tablet hatta Matepad 11 2023 ikisinden de daha iyi fakat S6 Lite 2022 hem fiyat olarak daha uygun hem de içinden kalemi çıkıyor. Bütçesi daha dar ve ağırlıklı olarak not almak için kullanacaklar için en uygun model S6 Lite 2022.
Mediamarkt'da 6499tl'ye görmüştüm onun için dedim. Kampanya bitti mi emin değilim.

Mediamarkt'da 6499tl'ye görmüştüm onun için dedim. Kampanya bitti mi emin değilim.
Halen bu fiyata satıldığını görebiliyorum Vatan ve Media Markt gibi sitelerde fakat Huawei'in kendisinde 9499 TL fiyat yazarken oralarda bu fiyat olmasının sebebi nedir? Biraz absürt bir fark var ortada o yüzden soruyorum.

Halen bu fiyata satıldığını görebiliyorum Vatan ve Media Markt gibi sitelerde fakat Huawei'in kendisinde 9499 TL fiyat yazarken oralarda bu fiyat olmasının sebebi nedir? Biraz absürt bir fark var ortada o yüzden soruyorum.
2023 versiyonu biraz daha farklı bir de 8gb versiyonu var sanırım. Benim dediğim 6gb versiyonu. Valla google servisleri olsa zaten 6gb versiyonu bile en az 9-10k olurdu. 6.5 bence gayet makul.

Yeni konular

Geri
Yukarı