Galaxy Tab S8 ekranı nasıldır?

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar bir aceleyle Tab S8'i uygun bulup aldım. Ekranı AMOLED sanıyordum ama LTSP TFT diye geçiyormuş. Sizce yeterli mi? Bir de uzun zamandır Android'den uzağım sizce Android 13 gibi bir güncelleme alır mı zamanı gelince bu tablet?

Hey gidi samsung bir ara
s3 s3 mini j7 pro falan filan hepsinde amoled kullanırdı samsung e7 bile amoled idi.

O cihaz medya tüketimi için netflix falan film için çok iyi bir cihaz.

Her geçen gün teknoloji ilerleliyor ilerledikçe daha ucuza maal etmekte gelişiyor zaman geçtikçe zenginleşen az kısımken fakirleşen daha çok kısım.

Tableti ne için kullanacaksınız?

Film, dizi izleyeceğim.

Hey gidi Samsung bir ara.
S3 S3 mini J7 Pro falan filan hepsinde AMOLED kullanırdı Samsung E7 bile AMOLED idi.

O cihaz medya tüketimi için Netflix falan film için çok iyi bir cihaz.

Her geçen gün teknoloji ilerleliyor ilerledikçe daha ucuza maal etmekte gelişiyor zaman geçtikçe zenginleşen az kısımken fakirleşen daha çok kısım.

Oh içim rahatladı o zaman. Zaten alırken kesin süper AMOLED falan filandır diye bakmadım bile ekrana. Şaşırttı bu sefer. Gerçi nasıl bir kalitesi var gelince göreceğiz.

Film izleyeceğim.

Oh içim rahatladı o zaman. Zaten alırken kesin süper AMOLED falan filandır diye bakmadım bile ekrana. Şaşırttı bu sefer. Gerçi nasıl bir kalitesi var gelince göreceğiz.

Telaş etmeyin ya. AMOLED ekran kadar kaliteli olduğunu fark edeceksiniz. Her türlü işinizi yapabilirsiniz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı