Galaxy Tab S8+ vs. iPad Pro

Cupatra

Femtopat
Merhaba, bu iki tablet arasında kaldım. Sizce hangisi? iPad Pro, kalemi ile birlikte 19 bin TL civarı oluyor. Tab S8+ ise 13 bin TL. Ekranının daha büyük olması da cabası. Temel amaçlarım oyun oynamak, not almak ve dizi, film izlemek olacak. Sizce hangisini almalıyım?

İPad Air 4, Galaxy tab s8+ dan iyi bir seçenek olabilir Air 4 8900 TL civarlarında yanına da bir Apple pencil 2 almaya kalkınca 11 bin TL gibi bir fiyat oluyor. iPad Air 4 de oled ekran yok. oled ekran olmaması senin için sorun değilse iPad Air 4 alabilirsin.

Son düzenleme:
İPad Air 4, Galaxy tab s8+ dan iyi bir seçenek olabilir Air 4 8900 TL civarlarında yanına da bir Apple pencil 2 almaya kalkınca 10 bin TL gibi bir fiyat oluyor.
iPad Air 4 256GB versiyonu 12.500₺ civarı. Ortalama aynı fiyata geliyorlar. Ekranın 60hz olması pek iyi bir seçenek değil. İşlemci olaraktan da neredeyse eşitler. Yani Tab S8+ daha mantıklı geliyor.

iPad Air 4 256GB versiyonu 12.500₺ civarı. Ortalama aynı fiyata geliyorlar. Ekranın 60hz olması pek iyi bir seçenek değil. İşlemci olaraktan da neredeyse eşitler. Yani Tab S8+ daha mantıklı geliyor.

Oyun oynamıyorsan 120 Hz bir işe yaramaz. Ben olsam iPad Air 4 ve kalemini alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı