Galaxy Watch 4 alınır mı?

Cestefe

Hectopat
Daha fazla  
Watch 4 almak istiyorum ama çok kararsız kaldım. O kadar parayı bir saate vermek çok gibi geliyor ama bir yandan da gelmiyor. Bütün özelliklerine veriyorum bu parayı ama bu özellikleri kullanır mıyım o kadar onu da bilmiyorum. Almam için başka saatlere kıyasla biraz saati övebilir misiniz? Başka Saat'te önerebilirsiniz ama kimden öneri almak istesem Watch 4 dedi çok bilmiyorum teşekkürler.

Hangi telefon modelini kullanıyorsunuz bu da önemli bir konu. Huawei mate 20 lite kullanırken huawei band6dan çok memnundum fakat telefonomu samsung s21 le değiştirince performansı çok düştü. Bütçe arttırabilirseniz 5 almak daha mantıklı olur ama 4ten de genel olarak pil yetersizliğinden bahsediliyor başka bi problemi yok gibi. Bu tarz aksesuarlara ilginiz yoksa pişman olabilirsiniz ama seviyorsanız parasını hakediyorlar genelde.

Watch 4 almak istiyorum ama çok kararsız kaldım. O kadar parayı bir saate vermek çok gibi geliyor ama bir yandan da gelmiyor. Bütün özelliklerine veriyorum bu parayı ama bu özellikleri kullanır mıyım o kadar onu da bilmiyorum. Almam için başka saatlere kıyasla biraz saati övebilir misiniz? Başka Saat'te önerebilirsiniz ama kimden öneri almak istesem Watch 4 dedi çok bilmiyorum teşekkürler.
Ben de 5 var onun üzerinden değerlendirebilirim. O saat benim için kolaylık oldu şu yönlerden: direkt gelen aramalar saat üzerinden yanıtlamak, saat üzerinden mesajlara cevap vermek, ne kadar yürüdüğümü görüp daha ne kadar yürümem gerektiği, tansiyon ölçmekte kolaylık vb. daha var ama aklıma bunlar geldi. Merak ettiğin varsa sorabilirsin. Şarj konusunda 25W hızlı şarj ile bayağı çabuk doluyor ve şarjı 1 ile 1,5 gün arası gidiyor 2 güne belki çıkar kullanımına bağlı. Artı olarak Google asistan indirerek işlerini kolaylaştırabilirsin mesela anneme şu mesajı yolla gibi ama o resmi olarak yok küçük işlemlerle aktif edebilirsin.

Hangi telefon modelini kullanıyorsunuz bu da önemli bir konu. Huawei Mate 20 Lite kullanırken Huawei band6'dan çok memnundum fakat telefonomu Samsung S21 le değiştirince performansı çok düştü. Bütçe arttırabilirseniz 5 almak daha mantıklı olur ama 4'ten de genel olarak pil yetersizliğinden bahsediliyor başka bir problemi yok gibi. Bu tarz aksesuarlara ilginiz yoksa pişman olabilirsiniz ama seviyorsanız parasını hak ediyorlar genelde.

Samsung M52 kullanıyorum.

Ben de 5 var onun üzerinden değerlendirebilirim. O saat benim için kolaylık oldu şu yönlerden: Direkt gelen aramalar saat üzerinden yanıtlamak, saat üzerinden mesajlara cevap vermek, ne kadar yürüdüğümü görüp daha ne kadar yürümem gerektiği, tansiyon ölçmekte kolaylık vb. daha var ama aklıma bunlar geldi. Merak ettiğin varsa sorabilirsin. Şarj konusunda 25W hızlı şarj ile bayağı çabuk doluyor ve şarjı 1 ile 1,5 gün arası gidiyor 2 güne belki çıkar kullanımına bağlı. Artı olarak Google asistan indirerek işlerini kolaylaştırabilirsin mesela anneme şu mesajı yolla gibi ama o resmi olarak yok küçük işlemlerle aktif edebilirsin.

17 yaşındayım, lise 3 öğrencisiyim zamanında NFT'den kazandığım bir miktar param var onunla almayı düşünüyorum. Günümün çoğunluğu okulda ve sporda geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clasic olan 46 mm ve fiziksel bir bezele sahip düz olan 44mm. Bulunduğunuz şehirde bir mediamarkt var ise deneyerek daha iyi anlarsınız. Spor bir giyim tarzınız var ise 44mm olan daha uygun olacaktır diye düşünüyorum çünkü inch bazında çok çok az bir fark var aralarında. Ayrıca 46mm olan biraz daha ağır olacaktır.

Clasic olan 46 mm ve fiziksel bir bezele sahip düz olan 44mm. Bulunduğunuz şehirde bir mediamarkt var ise deneyerek daha iyi anlarsınız. Spor bir giyim tarzınız var ise 44mm olan daha uygun olacaktır diye düşünüyorum çünkü inch bazında çok çok az bir fark var aralarında. Ayrıca 46mm olan biraz daha ağır olacaktır.
Watch 4 small versiyonun yani bezelsiz olanın 44m ve 40m modelleri var ikisinden birini alacağım dediğiniz gibi çok. Ama kararsız kaldım.

Geri
Yukarı