Çözüldü Galaxy Watch 4 classic şarj aleti telefon şarj edebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Şefik Mert

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Acaba Galaxy Watch 4 classic cihazlarının kutusundan çıkan kablosuz şarj aletleri, kablosuz şarj destekleyen Samsung Galaxy telefonları şarj edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Etmedi, denendi.
S9 ile Watch 4 kullanıyorum. Mıknatıs arka tarafı tam ortalıyor ancak çalışmıyor. Muhtemelen şekli yüzünden tam temas etmediği için çalışmıyor.
Etmedi, denendi.
S9 ile Watch 4 kullanıyorum. Mıknatıs arka tarafı tam ortalıyor ancak çalışmıyor. Muhtemelen şekli yüzünden tam temas etmediği için çalışmıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Bende watch 4 classic alacağım, aceba bu saat normal bir kablosuz şarj cihazı ile şarj ediliyormu?
Diğer merak ettiği şey ise telefon olarak s20fe kullanıyorum ve bu cihazda ters şarj olayı var yani kablosuz şarj cihazı olarak kullanabiliyoruz. Aceba watch 4 bu sisteme uygunmu yani saati telefonbun arkasına dayadığımda şarj olurmu bilen varsa cevaplarsa sevinirim. ona göre saat alacağım .

Bende Watch 4 classic alacağım, acaba bu saat normal bir kablosuz şarj cihazı ile şarj ediliyor mu?
Diğer merak ettiği şey ise telefon olarak S20FE kullanıyorum ve bu cihazda ters şarj olayı var yani kablosuz şarj cihazı olarak kullanabiliyoruz. Acaba Watch 4 bu sisteme uygunmu yani saati telefonbun arkasına dayadığımda şarj olur mu bilen varsa cevaplarsa sevinirim. Ona göre saat alacağım.

Normal kablosuz şarj ile kullanamazsınız ters şarj ile de saatinizi şarj edebilirsiniz bende S22 ile Watch 4 classic kullanıyorum.

Normal kablosuz şarj ile kullanamazsınız ters şarj ile de saatinizi şarj edebilirsiniz bende S22 ile Watch 4 classic kullanıyorum.
Evet öyleymiş, araştırınca buldum. Peki telefondan ters şarj ile edince dolum süresinde değişiklik oluyormu ?

Galaxy Watch 4 şarj aleti ile Watch 6'yı şarj etmenin bir zararı olmaz değil mi?

Bir sorun olmaz, dolum süresi uzayabilir.

Onu tam bilmiyorum ama kendi şarj aletinde şarj etmek daha sağlıklı olur.

Telefondan ters şarj ile şarj süresi uzuyor ama yine de gayet iyi ve hızlı bir çözüm diyebilirim.

Saatin şarjını hafta sonu işyerinde bırakıyorum. Cuma saat akşam 5 te şarjdan çıkarıyorum bazı ayarları kısarak ve extra %10 şarj ederek pazartesi sabahına kadar idare ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı