Galaxy Watch 4 kablosuz şarj edilmiyor

zeus keydrop

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Galaxy Watch 4 classic model akıllı saatimde telefonun arkasına koyup şarj etmek istiyorum ve ayarlardan aktif ettim kablosuz şarjı fakat telefonun arkasına koyduğumda şarj olmuyor, telefonum Samsung S20FE.

Merhaba, Galaxy Watch 4 classic model akıllı saatimde telefonun arkasına koyup şarj etmek istiyorum ve ayarlardan aktif ettim kablosuz şarjı fakat telefonun arkasına koyduğumda şarj olmuyor, telefonum Samsung S20FE.

Saati etmiyor diyecektim bende S21 FE Watch4 normal var şimdi test ettim ediyor tam arkasına koymaya çalış ve kayışları havada tutup dene bir de

Doğru bölgeye koydunuzmu saati bir de kılıfı çıkartıp deneyin.

Tamam o zaman şöyle yap yavaş yavaş arka tarafına getir getir saatten ve telden ses gelince bırak ben biraz önce öyle yaptım bir de senin açtığın ayar Wireless Power sharing ayarı değil mi?

Ben kablosuz hızlı şarj açmıştım dediğiniz Power sharing ayarını açınca oldu şu an çalışıyor özellik sağ olun

Yeni konular

Geri
Yukarı