Galaxy Watch 5 44mm alınır mı?

• Konuyu başlatan ard9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 906
Güzel cihaz, bende Watch 4 var yaklaşık 1 senedir kullanmaktayım hiçbir açıdan da pişman etmedi. Tek üzen nokta 1,5-2 günde bir şarja takma olayı.

Ayni sekilde watch 4 kullaniyorum gayet kullanisli ve şık duruyor. Yalniz bir suru ozelligi var ama cogunu kullanmiyorsun genelde, yani hem aksesuar hem arama bildirim icin kullanim oluyor cogunlukta. Arkadasin dedigi gibi sarji cabuk bitiyor, ben her gun sonu takiyorum. Always on display acik olunca cabuk bitiyor kapatirsan biraz daha gider. Watch 4 beyaz kordon hemen kirlendi kenar kisimlari sarardi. Almayi dusunuyorsan koyu renk alman daha iyi olacaktir

Ayni sekilde watch 4 kullaniyorum gayet kullanisli ve şık duruyor. Yalniz bir suru ozelligi var ama cogunu kullanmiyorsun genelde, yani hem aksesuar hem arama bildirim icin kullanim oluyor cogunlukta. Arkadasin dedigi gibi sarji cabuk bitiyor, ben her gun sonu takiyorum. Always on display acik olunca cabuk bitiyor kapatirsan biraz daha gider. Watch 4 beyaz kordon hemen kirlendi kenar kisimlari sarardi. Almayi dusunuyorsan koyu renk alman daha iyi olacaktir
Teşekkür ederim yanıtlarıniz icin

Ben de tavsiye ederim.Çok büyük kolaylık sağladığı durumlar oluyor.Ben Watch 5 kullanıyorum wifi bluetooth her zaman kalp ritmi ölçme her zaman strest ölçme açık aod kapalı bir şekilde tam 55 saat çıkartıyor.Tabiki ne kadar çok arama ve bildirim aldığınıza da bağlı olarak değişebilir az arandığım daha az bildirim geldiği zaman 55 saati gördüm net bir şekilde.
Benim saatte en çok sevdiğim nokta ise şarj süresi oldu.Yarım saatte %50 doluyor ve 1 günü rahat kurtarıyor.Duşa falan girdiğimde takıyorum bi bakıyorum şarj olmuş bile. Hızlı şarj bu saatin bütün defolarını kapatıyor bence.

Bende 10 gündür bu soruyu sordum durdum ve en sonunda bugün satın aldım. Şarj durumu sıkıntı çıkarmazsa güzel saat, beğendim. Sağlık uygulamaları gerçeğe yakın çalışıyor, tek tek denedim. Pro olanın bataryası daha iyi ama fiyatı %40 daha pahalı ve fazladan özelliği de yok. Kasa materyali değişik batarya buna göre belki 2 katı uzun gidiyor ama fiyatı 6.000 TL üzeri. Gerçi 5.000 TL civarı sarı sitede satılanlar var. Ben onu da alabilirdim ama tasarımını hiç beğenmedim.

Geri
Yukarı