Galaxy Watch 5 nasıl?

Bende ki Watch 5 3 hafta oluyor AMOLED yanığı oluştu. Şikayet vara internete araştırdığım kadarıyla tek bende olmadığını gördüm.

O zaman alınmamalı benim Watch 4'te olmuştu zar zor değiştirdiler.

Açıkçası Samsung telefona sahip olduğum için diğer markalara pek bakmadım. Mesajlaşma kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz.

Hocam izlediğim videolara göre mesajlaşması kaliteli diyorlar ama AMOLED yanığı sorunu çıkabilir.

Saat gibi yüksek parlaklıkta güneşin altında kullanılacak,amoled yanığı oluşmaya çok müsait bir şeyde sabit AOD kullanmak bana hep saçma geliyordu zaten.
Yüksek parlaklıkta kullanmadım lakin evet ekranı her zaman açıktı. Yapılmayacaksa neden bu özelik var? Çok saçma değil mi.

Benim telefondaki AOD yanık olmasın diye sürekli hareket ediyor kendin istesen de sabitleyemiyorsun. Saatte öyle değilse saçma bence.

Öyle bir şey yok maalesef şimdi ise şikayet var. Yazdım telefon etiler sevise verin diye. 21 gün bekleyeceğim. Oda kabul edilirse bazen kabul edilmiyormuş. Samsung çok saçma bir firma.

Arkadaş doğru söylemiş sürekli açık ekranda kaldığı için sanırım Amoled yanığı oluşuyor.
Öyle bir şey yok maalesef şimdi ise şikayet var. Yazdım telefon etiler sevise verin diye. 21 gün bekleyeceğim. Oda kabul edilirse bazen kabul edilmiyormuş. Samsung çok saçma bir firma.
Benim telefondaki AOD yanık olmasın diye sürekli hareket ediyor kendin istesen de sabitleyemiyorsun. Saatte öyle değilse saçma bence.
Arkadaşlar anlamadığım bir yer var. Amoled yandığı always on display açık olduğu zaman mı oluşuyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı