Galaxy Watch 6 Astro Edition alınır mı?

Yok hocam siz anca 40mm alırsınız 44 veya 46 47 hele çok çirkin gözükür. Bileğin kalınlıgı genetik oluyor genelde ama çalışarak bir tık kalınlaştığını duymuştum.
spora birlikte kilo alma sürecine gireceğim ramazandan sonra da ondan moral ve motivasyon açısından istemiştim akıllı saati ama hayal gibi duruyor teşekkürler hocam.

Spora birlikte kilo alma sürecine gireceğim ramazandan sonra da ondan moral ve motivasyon açısından istemiştim akıllı saati ama hayal gibi duruyor teşekkürler hocam.

Akıllı saat biraz boş iş galiba hocam ben gece kafama esti verdim siparişi :D. Şu an memnunum tabii ama telefona bağlamayı falan pek tercih etmiyorum bazen bağlayıp Google asistanı kullanıyorum. Alarmları ve görüntüsü için almışım diyebilirim. Bir de bisiklet ile uğraşıyorum mesafe hız harita çizmesi güzel o kadar.

Akıllı saat biraz boş iş galiba hocam ben gece kafama esti verdim siparişi :D. Şu an memnunum tabii ama telefona bağlamayı falan pek tercih etmiyorum bazen bağlayıp Google asistanı kullanıyorum. Alarmları ve görüntüsü için almışım diyebilirim. Bir de bisiklet ile uğraşıyorum mesafe hız harita çizmesi güzel o kadar.
spor için akıllı bileklik nasıl olur hocam peki galaxy fit 3 mesela?

Spor için akıllı bileklik nasıl olur hocam peki Galaxy Fit 3 mesela?

Ben mesela Samsung Watch 4 classic almayı planlıyorum sende bakabilirsin 43mm olana.

3800TL Amazon'da ve çoğu inceleme videolarını izledim Watch 6 classic ile aralarında çok fark yok diyorlar.

Fit 3 ile aralarında 1000TL gibi bir fark var bence Watch 4 classic alınabilir onun yerine.

Ben mesela Samsung Watch 4 classic almayı planlıyorum sende bakabilirsin 43mm olana.

3800TL Amazon'da ve çoğu inceleme videolarını izledim Watch 6 classic ile aralarında çok fark yok diyorlar.

Fit 3 ile aralarında 1000TL gibi bir fark var bence Watch 4 classic alınabilir onun yerine.

Sende inceleme videolarını izleyip kafana yatanı alabilirsin.

Ve bence koluna Watch 6 classic 43mm de olur bilgin olsun.

Son düzenleme:

Ve bence koluna Watch 6 classic 43mm de olur bilgin olsun.

Teşekkürler hocam bir bakıp alacağım fit 3 çok işlevsiz kalıyor Watch serisine göre bende fark ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı