Galaxy Watch alınır mı?

tojo

Attopat
S21 alıyorum Galaxy Watch mı alayım yoksa Huawei'nin saatlerinden mi?

Huawei saat Samsung telefonla önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
S21 alıyorum Galaxy Watch mı alayım yoksa Huawei'nin saatlerinden mi?

Huawei saat Samsung telefonla önerir misiniz?

Huawei'lerin genelde pil ömrü çok daha iyi diye okuyorum ama saatten beklentiniz nelerdir, hangi özelliklerine özellikle ihtiyaç duyduğunuzu belirlediyseniz buna göre incelemeleri izleyip - okuyup karar vermenizi tavsiye ederim. En son 2-3 ürün arasında kalırsanız da fiyat ve görünüşe vs bakarak belirlersiniz

İkisinin farklarına baktığımızda Huawei özellikle pil ömründe öne çıkıyor. Galaxy Watch ise WearOS işletim sistemini kullanması ile öne çıkıyor. Ne avantajı var derseniz akıllı telefona yakın bir deneyim sunuyor. Google Play üzerinden uygulama kurabilirsiniz,tarayıcı gibi uygulamaları var. Sağlık özellikleri kısmında ise ikisinde de EKG,Tansiyon,SpO2 var.

Bende S21 Telefon ve Galaxy Watch 5 var. Saatten ve telefondan gayet memnunum. Bence galaxy watch al.

Watch 5'in pili 2 gün rahat gidiyor. 2 günde bir şarja takıyorum. Bence makul bir şarj süresi.

Watch 5'in pili 2 gün rahat gidiyor. 2 günde bir şarja takıyorum. Bence makul bir şarj süresi.
Kişiye göre değişir. Benim için hiç uygun değil mesela sürekli şarj ettiğim bir cihaz bir kablo vs. daha istemiyorum ne kadar uzun süre giderse o kadar iyi. Huswei GT3 Pro ile 10 günü gördüm. Özellikleri de Watch5 ile aynı.

Ekosistemin içerisinde kalmak istediğimden dolayı samsung alacağım galba.

Watch 4 ve Watch 5 arasında ne gibi farklar var.
Watch 5 ile 4 arasında şuan donanımsal tek fark watch 5'in pil ömrünün daha çok olması. Bir de Watch5'in 4 e göre daha uzun süre güncelleme alabileceğini varsayabiliriz. Daha yeni model olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı