Galaxy Watch serisi saatlerin Samsung dışı telefonlar ile kullanımı nasıldır?

Edenclw

Kilopat
Daha fazla  
Tecno marka Android telefon sahibiyim (camon 18p). 7000 TL'yi geçmeyecek bütçe ile akıllı saat almayı düşünüyorum fakat kararsız kaldığım konular var. İlk başta Huawei saatlere bakıyordum pil ömrü açısından, sağlık verileri ve tasarım açısından hoşuma gidiyordu fakat Samsung Watch serisi saatleri gördüğümde cihaz donanımı açısından daha akıllı olduğunu gördüm. Telefonum Samsung olmadığı için biraz tereddütte kaldım size sormak istedim. Samsung harici Android telefon ile Watch serisi akıllı saat kullanan varsa eksi ve artı yönlerini, neleri kullanmanıza imkan sağlayıp hangi özelliklerini kullanamadığınızı yazabilirseniz karar verme açısından daha iyi olur benim için. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam ekosisteme dahil cihazlarla 10 numara. Harici cihazlarla pazardan aldığın saate Whatsapp eklediğini düşün.

Oppo A74 kullanıcısıyım ve Watch 4 kullanıyorum saatin tüm özelliklerini aktif kullanmasam da saatin kendi özellikleti zaten bana yeterli olduğundan keyifle kullanıyorum benm için tek sıkıntısı şarj çevremdeki insanların bazılarından görüyorum Huawei özellikle şarj konusunda daha iyi gibi özellik açısından bilemem tabii. Samsung dışı bir telefon kullanıyosanız illaki etkisi olacaktır ama aman aman bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı