GamaKay K61 vs GamaKay K66

Bütçe
600

KillForPeace

Kilopat
Daha fazla  
İki klavyeden birini almak istiyorum fakat gerçekten çok arada kaldım. İkisinin de hot swappable olduğunu ve K66'nın ekstradan yön tuşları, insert ve deleteye sahip olduğunu biliyorum. Hala aklımda sorular var. Özellikle kullananlar bilgilendirirse çok sevinirim.
-K61'in makro uygulaması çalışıyor mu? Çalışıyorsa FN tuşu geçişleri ayarlanabiliyor mu? Spesifik olarak belirli bir renk seçilebiliyor mu?
-K61'de ses açma ve kısma kısayolları var mı?
-Kutunun içinden keycap çıkartmak için aparat geliyor mu?
-K66 için uygulama olmadığını biliyorum. Uygulama olmadan özellikle belirli bir renk seçilebiliyor mu tüm klavye için. Atıyorum kırmızı istediğinizde tamamını kırmızı yapabiliyor musunuz?
-K66'da ek uygulamayla makro atama yapılabiliyor mu? Win lock var mı?

Cevaplandırırsanız büyük yükten kurtarmış olursunuz. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaştıysanız yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

İki klavyeden birini almak istiyorum fakat gerçekten çok arada kaldım. İkisinin de hot swappable olduğunu ve K66'nın ekstradan yön tuşları, insert ve deleteye sahip olduğunu biliyorum. Hala aklımda sorular var. Özellikle kullananlar bilgilendirirse çok sevinirim.
-K61'in makro uygulaması çalışıyor mu? Çalışıyorsa FN tuşu geçişleri ayarlanabiliyor mu? Spesifik olarak belirli bir renk seçilebiliyor mu?
-K61'de ses açma ve kısma kısayolları var mı?
-Kutunun içinden keycap çıkartmak için aparat geliyor mu?
-K66 için uygulama olmadığını biliyorum. Uygulama olmadan özellikle belirli bir renk seçilebiliyor mu tüm klavye için. Atıyorum kırmızı istediğinizde tamamını kırmızı yapabiliyor musunuz?
-K66'da ek uygulamayla makro atama yapılabiliyor mu? Win lock var mı?

Cevaplandırırsanız büyük yükten kurtarmış olursunuz. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaştıysanız yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bu klavyeyi de buraya atıyorum belki görmemişsindir diye.
Mobil uygulama üzerinden yeni bir Banggood hesabı ve BGRATON indirim kodu ile bu klavyeyi almanı öneririm alırken kargoyu Turkey Direct mail olarak seç böylece klavyenin gümrük vergisini satın alım işleminde ödersin ve klavye çok daha hızlı eline ulaşır.

Su yukaridaki TK68 modeli daha iyi gibi duruyor eski K61 ve K66'ya kiyasla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Su yukaridaki TK68 modeli daha iyi gibi duruyor eski K61 ve K66'ya kiyasla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kesinlikle ya K66 ya da K61 alıcam. Başka klavye düşünmemekteyim. O yüzden bilginiz varsa onlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim başka klavye önerisi istemiyorum.

Konuya bakan baskalari icin alternatif olur sana faydasi yoksa bile.

K61 ile K66 arasinda bence K66 daha iyi ekstra tuslar sebebiyle.
Tamam hocam faydası olur da soruyu kimse cevaplamamış fark ettiyseniz. Fayda isteyen yeni konu açabilir. Cevaplansa zaten konuşulur ama ortada cevap yok yeni klavye önerileri doluşuyor o yüzden söyledim.

K66 ekstra tuşlar var ama bir kullanıcı istediği zaman istediği rengi ayarlayamadığını söylemişti. Ayrıca K61' in makroları hakkında bilgi almam lazım ama kullanan yok sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı