Gamakay MK61 360 TL mi?

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu klavyeyi kısa bir süredir bekliyorum. Şimdi bakınca güzel bir indirim gördüm ama anlamadım ne olacak. Depozito, sonradan para ödeme falan anlamadım. 350 TL'ye alabilecek miyiz? 350 TL'ye bir de vergi mi eklenecek? Kuponları orada kullanabilecek miyiz?
@WaIter White @Samotne Ciasteczka
Screenshot_20210318-112733_Banggood.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Adı sanı sadece Türkiye de belli değil ben satın aldım gayet memnunum kullandığım en iyi klavyelerden biri kendisi ve cidden fiyatına göre de çok iyi. Yurt dışın da çok fazla kullanan kişiler var.
Hocam hangi renk ve hangi switch türünü aldınız? Memnun musunuz? RGB nasıl? Yay sesi gibi sorunları var mı?

Hocam hangi renk ve hangi Switch türünü aldınız? Memnun musunuz? RGB nasıl? Yay sesi gibi sorunları var mı?

Kırmızı switch, beyazını aldım. Çok memnunum, RGB'ler çok iyi cidden mükemmel. Yay sesi de ben mi almadım bilmiyorum ama çok yay sesi hissetmiyorum.

Kırmızı switch, beyazını aldım. Çok memnunum, RGB'ler çok iyi cidden mükemmel. Yay sesi de ben mi almadım bilmiyorum ama çok yay sesi hissetmiyorum.
Teşekkür ederim hocam geri dönüşünüz için. Bana çok yardımcı oldu. Kırmızı switch basım hissiyatı çok yumuşak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı