Gamakay MK61 alınır mı?

K66da yon tuslari ve 2 adet ekstra tus var. FN kombosu kullanman gerekmiyor. Bottom row standart degil gibi duruyor iki modelde de.

Merhabalae, ben de aynı klavyeyi almayı düşünüyorum ama. Daha önce hiç yurtdışından ürün almadım, öncelikle ne kadar süre aralığında gelir ve geldiğinde vergi ödememiz gerekicek mi?

Merhabalar, ben de aynı klavyeyi almayı düşünüyorum ama daha önce hiç yurtdışından ürün almadım. Öncelikle ne kadar süre aralığında gelir? Geldiğinde vergi ödememiz gerekecek mi?
Eğer Türkiye'ye direkt mail seçeneğini seçerseniz o zaman vergiler dahil ödemiş oluyorsunuz. Yani geldiğinde vergi ödemiyorsunuz. Süre konusu belli olmuyor ama çoğunlukla 15-20 gün içinde geliyor diye biliyorum.

YAZILIMI ÇIKMIŞ ARKADAŞLAR BUGÜN İTİBARİYLE HAYIRLI OLSUN BENDE ŞUAN İNDİRDİM.

FN tuşunu başka bir tuşa atayabiliyor muyuz? Yada inverse FN diye bir olay vardı sanırım FN tuşunu sola almakla ilgili onu yapabiliyor muyuz?FN tuşu sağda baya ters kalıyor ona nazaran sordum.

Kemove SnowFox 61 mi Gamekay MK61 mi sizce? K87 de düşündürüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…