Gamakay MK61 alınır mı?

Bu konunun neden 17B görüntülemesi var?
Çünkü zamanında -nispeten hala öyle- çok kaliteli switch kullanan ve pudding keycap sahip çok ucuz bir klavyeydi. Ancak çok yeni çıktığı için herkes bir şüphe ile yaklaştı. Sonuçta şimdi önerilen bir klavye oldu. Son zamanlarda yazılımsal bir sorunu var anladığım kadarıyla ama çözümü de var sanırım.

Çünkü zamanında -nispeten hala öyle- çok kaliteli Switch kullanan ve pudding keycap sahip çok ucuz bir klavyeydi. Ancak çok yeni çıktığı için herkes bir şüphe ile yaklaştı. Sonuçta şimdi önerilen bir klavye oldu. Son zamanlarda yazılımsal bir sorunu var anladığım kadarıyla ama çözümü de var sanırım.

Çözüldü, taktigi vardi. Güncelleme ekranı çıkmayınca sonra bangood guncelleme yayinladi. Bir daha bunda guncelleme ekrani direkt cikiyor ve guncelleme aciklamada delay fix yazmislar. Klavyeyi alanlar lightning setting sden gradient acip opacity mi ne. Parlaklığı 100 yapsin, cok daha iyi. DC de biri klavye icine isik ayari kayit etmiş ama unutmus. Bilen varsa yazsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüldü taktiği vardı güncelleme ekranı çıkmayınca sonra banggood güncelleme yayınladı bir daha bunda güncelleme ekranı direk çıkıyor ve güncelleme açıklamada delay fix yazmışlar klavyeyi alanlar lightning setting sden gradient açıp opacity mi ne parlaklığı 100 yapsın çok daha iyi DC de biri klavye içine ışık ayarı kayıt etmiş ama unutmuş bilen varsa yazsın.

Hocam ben kullanıcı değilim 😅. Ben almayı düşündüm daha ilk çıktığında ama şu anlık kendi klavyem ile mutluyum, ileride belki. Ama konuyu takip ettiğimden bir yorumda bulundum. Yine de bu yorum sorun yaşayan arkadaşlar içim güzel bir bilgilendirme oldu. Belki ileride bende kullanırım 😊.

Son düzenleme:
Bununla lube yapılır mı switchlere?
Soruğum sorunun kusuruna bakmayın çok saçma lube yazısını görünce yazmak istedim buraya.
Yapılır ama doğru düzgün bir lube spreyi almanız gerekiyor. Ülkemizdeki satılanlar pek iyi değil, kaliteli olanlarda pahalı diye biliyorum. Gene diğer arkadaşlar yardımcı olsun, yanlış biliyor olabilirim.

Geri
Yukarı