Gamakay MK61 alınır mı?

Arkadaşlar bangooddan gamakay MK61 ön siparişi açılmış durumda beyaz renk olanını alacağım ve hangi Switch'i almalıyım ve gateron optics Switch'ler nasıldır alınır mı aydınlatabilir misiniz beni.

Blue, Red, brown bu 3 Switch içerisinden hangisini almalıyım diğerleri bütçemi zorluyor Red'in tok sesi çok hoşuma gitti aslında (önceki klavyem Blue Switch idi)
Arkadaşlar bangooddan gamakay MK61 ön siparişi açılmış durumda beyaz renk olanını alacağım ve hangi Switch'i almalıyım ve gateron optics Switch'ler nasıldır alınır mı aydınlatabilir misiniz beni.

Blue, Red, brown bu 3 Switch içerisinden hangisini almalıyım diğerleri bütçemi zorluyor Red'in tok sesi çok hoşuma gitti aslında (önceki klavyem Blue Switch idi)
Merhabalae, ben de aynı klavyeyi almayı düşünüyorum ama. Daha önce hiç yurtdışından ürün almadım, öncelikle ne kadar süre aralığında gelir ve geldiğinde vergi ödememiz gerekicek mi?

Merhabalar, ben de aynı klavyeyi almayı düşünüyorum ama daha önce hiç yurtdışından ürün almadım. Öncelikle ne kadar süre aralığında gelir? Geldiğinde vergi ödememiz gerekecek mi?
Eğer Türkiye'ye direkt mail seçeneğini seçerseniz o zaman vergiler dahil ödemiş oluyorsunuz. Yani geldiğinde vergi ödemiyorsunuz. Süre konusu belli olmuyor ama çoğunlukla 15-20 gün içinde geliyor diye biliyorum.

aynen şimdi bende indirdim gayet güzel çalışıyor yazılım

Yazılım ile çok değişik efektler verebiliyoruz.Baya hoşuma gitti yazılımı.
FN tuşunu başka bir tuşa atayabiliyor muyuz? Yada inverse FN diye bir olay vardı sanırım FN tuşunu sola almakla ilgili onu yapabiliyor muyuz?FN tuşu sağda baya ters kalıyor ona nazaran sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı