Gamakay MK61 İncelemesi

Pudding keycapli klavyelerin sayısı çok değil zaten. Kendiniz pudding keycap alıp takarsanız başka tabii.
Gamakey olan indirimler, kuponlar vs. ile 300 liraya bile alınabiliyor. Bu şekilde aldığımıza ise fiyat 500'ün üstüne fırlıyor, ayrıca tuşlar hep 104 adet.

Hayırlı olsun hocam, ileride bu klavyeyi almayı düşünüyorum küçük klavyelere aşığım biraz.
Bu inceleme sayesinde gönül rahatlığıyla alabilirim.
@WaIter White hocam vergisi nasıl gelmedi kafama takıldı demek ki daha Banggood devletimiz tarafından keşfedilmedi ne güzel. Daha önceden hiç Banggood üzerinde alışveriş yapmadım ancak AliExpress'e alışkınım burada da sorun çıkmayacağını tahmin ediyorum.

Peki en iyisi Gateron değil mi?
En iyi switch bence Cherry MX. Fakat Gateron switchler de gayet katliteli.
Ses kaydını atabilir misiniz peki?
Mikrofonda gereksiz bir cızırtı sorunu yaşıyorum. Çözebilirsem videoyu atacağım.
Hayırlı olsun hocam, ileride bu klavyeyi almayı düşünüyorum küçük klavyelere aşığım biraz.
Bu inceleme sayesinde gönül rahatlığıyla alabilirim.
@WaIter White hocam vergisi nasıl gelmedi kafama takıldı demek ki daha Banggood devletimiz tarafından keşfedilmedi ne güzel. Daha önceden hiç Banggood üzerinde alışveriş yapmadım ancak AliExpress'e alışkınım burada da sorun çıkmayacağını tahmin ediyorum.
Turkey Dırect Mail'i seçerseniz vergi ödemiyorsunuz.

Turkey Dırect Mail'i seçerseniz vergi ödemiyorsunuz.
Hocam kusuruma bakmayın birazcık fransız kaldım bu siteye.
1614267036854.png

Yeni kullanıcılara 20 dolar indirim oluyor 32,79 dolar ise 236 liraya denk geliyor sizce bu durumda vergi yer mi bilemedim siz galiba yeni kullanıcı indiriminden muaf kaldınız.

Eki Görüntüle 895871
Yeni kullanıcılara 20 dolar indirim oluyor 37,79 dolar ise 272 liraya denk geliyor sizce bu durumda vergi yer mi bilemedim siz galiba yeni kullanıcı indiriminden muaf kaldınız.
Sadece BGRATON kuponunu kullandım. Diğer indirimler hakkında bilgi sahibi değilim.

Yeniden çok teşekkürler yardımın için, 236 liraya denk gelirse ülkemiz pazarında gerçekten bedavaya denk geliyor bu kalitede bir ürün.
236 TL denk geliyorsa alıyorum bende.
Normalde tam boy istiyordum ama canım bunu almak istedi nedense.
@hadwiger hocam son sorum olacak. Bu klavyede tuşların arasında boşluk var değil mi? Laptop klavyesinde tuşlar birleşik öyle olsun istemiyorum.
Eki Görüntüle 895871
Yeni kullanıcılara 20 dolar indirim oluyor 32,79 dolar ise 236 liraya denk geliyor sizce bu durumda vergi yer mi bilemedim siz galiba yeni kullanıcı indiriminden muaf kaldınız.
Hocam şimdi baktım. 20 dolarlık kodu kullanamıyoruz sadece 5 dolar indirim oluyor. Sonra BGRATON kodunu girince 6.86 dolarlık indirim oluyor. Üzüldüm şu an tam 300 TL param var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı