GamaKay MK61 vs GamaKay MK68

Aliexpress'ten değil Banggood'dan öneririm. Birkaç arkadaşıma Mk68 aldırdım fakat kasadan cızırtı sesi ile karşılaştılar. Onlara sorunlu ürün gelmiş olabilir tabii. Stab kalitesi olarak falan da MK68 daha iyi.

Yellow Switch öneririm kesinlikle. Ayrıca Banggood'dan RK61 Triple Mode bakılabilir ama kesinlikle Triple Mode olmalı. Eski sürümü Hotswap ve 2.4 GHZ değil.

[TRY1,014.88]Royal Kludge RK61 Üçlü Mod Mekanik Klavye 2.4Ghz Kablosuz/Bluetooth/Kablolu 61 Tuş RGB Çalışırken Değiştirilebilir Oyun Klavye Mac/Win için Yazılımlı Bilgisayar Çevre Birimleri from bilgisayarlar ve ofis on banggood

Alırken Türkiye Direkt Postayı seçin kesinlikle. Hem hızlı gelecek hemde vergi ödenecek.

AliExpress'ten değil Banggood'dan öneririm. Birkaç arkadaşıma MK68 aldırdım fakat kasadan cızırtı sesi ile karşılaştılar. Onlara sorunlu ürün gelmiş olabilir tabii. Stab kalitesi olarak falan da MK68 daha iyi.

Yellow Switch öneririm kesinlikle. Ayrıca Banggood'dan RK61 triple mode bakılabilir ama kesinlikle triple mode olmalı. Eski sürümü hotswap ve 2.4 GHz değil.

[TRY1,014.88]royal kludge RK61 üçlü mod mekanik klavye 2.4GHz Kablosuz/Bluetooth/Kablolu 61 tuş RGB çalışırken değiştirilebilir oyun klavye Mac/Win için yazılımlı bilgisayar çevre birimleri from bilgisayarlar ve ofis on Banggood.

Alırken Türkiye direkt postayı seçin kesinlikle. Hem hızlı gelecek hem de vergi ödenecek.

Hocam sizce royal kludge RK61 mi GamaKay MK68 mi?

Ses ve Hissiyat olarak RK normal switch kullandığı için daha iyidir. MK68 fena değil. Pudding istiyorsanız MK güzel bir tercih, optik switchler sayesinde fark edilmese de gecikme olarak daha az.

Ses ve hissiyat olarak rk normal Switch kullandığı için daha iyidir. MK68 fena değil. Pudding istiyorsanız mk güzel bir tercih, optik Switch'ler sayesinde fark edilmese de gecikme olarak daha az.

Hocam şu an 1,5 yıldır kullandığım klavyem Gamenote KB435l biraz değişiklik olmasi aslında amacım arada kaldım yani farklı bir deneyim için hangisini önerirsiniz?

Geri
Yukarı