Gamakay MK61 vs Geek GK61 vs Motospeed CK62

EvrimK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Gamepower Warlock Compact ile başlamıştım, hatta size de sormuştum, çok tavsiye edilmedi. Türkiye'de de aradığım tip biraz zor bulunduğu için Çin'den almaya karar verdim. Sizce, aşağıdakilerden hangisi? (Kargo/vergi dahil ve yaklaşık 60TL'lik kupon kodu uygulandığında ortaya çıkan fiyatlarını yanlarına yazdım) teşekkürler :)

GamaKay MK61 - 507TL [KLAVYE LİNKİ]

GEEK GK61 - 524TL [KLAVYE LİNKİ]

Motospeed CK62 - 481TL [KLAVYE LİNKİ]

Merhaba, Gamepower Warlock compact ile başlamıştım, hatta size de sormuştum, çok tavsiye edilmedi. Türkiye'de de aradığım tip biraz zor bulunduğu için Çin'den almaya karar verdim. Sizce, aşağıdakilerden hangisi? (Kargo/vergi dahil ve yaklaşık 60TL'lik kupon kodu uygulandığında ortaya çıkan fiyatlarını yanlarına yazdım) teşekkürler :)

GamaKay MK61 - 507TL [KLAVYE LİNKİ]

Geek GK61 - 524TL [KLAVYE LİNKİ]

Motospeed CK62 - 481TL [KLAVYE LİNKİ]

GamaKay MK61 o klavyeler arasındaki en iyi seçenek puding keycaplere sahip.

Geek GK61'de blue seçmişsiniz, MK61'de ise yellow V2. İkisi de birbirinden aynı switchler, eğer blue switchin çıkardığı ses sizi rahatsız etmiyorsa MK61 alın, hem de daha ucuza geliyor sanırım.

Gerçi iki türlü de MK61 benim tercihim olurdu, keycapleri çok şık bence.

Son düzenleme:
Geek GK61'de blue seçmişsiniz, MK61'de ise yellow V2. İkisi de birbirinden aynı switchler, eğer blue switchin çıkardığı ses sizi rahatsız etmiyorsa MK61 alın, hem de daha ucuza geliyor sanırım.

Teşekkür ederim yanıtınız için. Aslında Motospeed de RED, diğer ikisinde de BROWN switch i seçmiştim ama linkleri atarken onları seçmeyi unutmuşum o şekilde atmışım linkleri :D
GamaKay MK61 brown Switch öneririm.

GamaKay MK61 o klavyeler arasındaki en iyi seçenek puding keycaplere sahip.

Herkese yanıtları için çok teşekkür ederim. Gamakay MK61 o zaman hayırlı olsun :D

Teşekkür ederim yanıtınız için. Aslında Motospeed de red, diğer ikisinde de brown Switch'i seçmiştim ama linkleri atarken onları seçmeyi unutmuşum o şekilde atmışım linkleri :D

Herkese yanıtları için çok teşekkür ederim. GamaKay MK61 o zaman hayırlı olsun :D

Memnun musun?

Geri
Yukarı