Gamakay MK61 vs Geek GK61

Daha iyi ses diye bir şey yok, size bağlı bu.

Benim tercihim tamamen görüntüsünden (fiyatı da uygun) dolayı MK61, zaten seçilebilen anahtar türleri neredeyse aynı. Alabiliyorsanız beyaz alın bu arada 🙃

Güzel mi? Peki nasıl?
Ilk baslarda tusa yavasca bastigimda gelen ses rahatsiz ediyordu. Muhtemelen tacticle ve optik bir switch oldugundan bu ses geliyor. Su an ise cok kullandigim tuslarda azaldi. Diger tuslara bastigimda da pek rahatsiz etmiyor. Yay sesi sorunu haric her seyinden memnunum. RGB'si olsun, yazilimi olsun, pudding keycapleri olsun, malzeme kalitesi olsun memnun etti.

Ilk baslarda tusa yavasca bastigimda gelen ses rahatsiz ediyordu. Muhtemelen tacticle ve optik bir Switch oldugundan bu ses geliyor. Su an ise cok kullandigim tuslarda azaldi. Diger tuslara bastigimda da pek rahatsiz etmiyor. Yay sesi sorunu haric her seyinden memnunum. RGB'si olsun, yazilimi olsun, pudding keycapleri olsun, malzeme kalitesi olsun memnun etti.

Ben Blue swtich versiyonunu alacağım mebrane güzel bir klavyeden geçeceğim çok sorun yaşar mıyım?

Ben blue swtich versiyonunu alacagim membran güzel bir klavyeden geçecegim. Cok sorun yaşar mıyım?
Icinden cikan blue switchi deneme imkanim oldu. Gayet kaliteli sesi ve hissiyati var. Membran klavyeden gececekseniz aradaki farki hissedersiniz. Boyutuna ve kisayol tuslarina alismam fazla surmedi. Siz de sorun yasamazsiniz diye umuyorum.

Ben Blue swtich versiyonunu alacağım mebrane güzel bir klavyeden geçeceğim çok sorun yaşar mıyım?

Icinden cikan Blue Switch'i deneme imkanim oldu. Gayet kaliteli sesi ve hissiyati var. Membran klavyeden gececekseniz aradaki farki hissedersiniz. Boyutuna ve kisayol tuslarina alismam fazla surmedi. Siz de sorun yasamazsiniz diye umuyorum.

Sağ ol dostum teşekkür ederim.
Icinden cikan Blue Switch'i deneme imkanim oldu. Gayet kaliteli sesi ve hissiyati var. Membran klavyeden gececekseniz aradaki farki hissedersiniz. Boyutuna ve kisayol tuslarina alismam fazla surmedi. Siz de sorun yasamazsiniz diye umuyorum.

Bir şey soracağım sadece Green Switch versiyonunda 24 saat içinde gönderim diyor ama Green Switch ile hiç bilgim yok yardım edebilir misin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı