GamaKay MK61 yavaş çalışıyor

Sürekli herkes bu klavyeye başka klavye yok bu dünyada sadece bunu önermeliyim diye dolanıyordu önerenlere bu konuyu atacağım artık.

Klavye guzel dostum bos yapma son cikanlar fabrika hatali olmus sadece bu klavye vok uygun fiyata cok şey sundugundan tavsiye ediliyor ustundeki pbt tus seti sadece 200 TL.

Kanka bangoodla konuştum firmayı bilgilendirecek seni de dedim 2 dolar teklif etmissiniz bu saçmalık dedim bizimle bir daha iletişime geçsin dediler bir daha yaz bir

@MonsterTR2 hocam bu son ürünlerde fabrika çıkışlı bir sorun var. Son birkaç gün içerisinde aynı hatadan muzdarip birden fazla insanın olması imkansız çünkü. Kargo ve gümrükle uğraşmak istemiyorum. Bakalım Banggood'a yazacağım.
Hocam ben dün beğenmediğimi söyleyip şey yapmıştım klavyenin böyle olduğunu sanıp. Şimdi klavyede teknik bir sorun var diyerek atacağım. Çok teşekkür ederim bu arada ilgilendiğiniz için umarım sizinki sorunsuz çıkar.

@MonsterTR2 hocam bu son ürünlerde fabrika çıkışlı bir sorun var. Son birkaç gün içerisinde aynı hatadan muzdarip birden fazla insanın olması imkansız çünkü. Kargo ve gümrükle uğraşmak istemiyorum. Bakalım Banggood'a yazacağım.
Hocam ben dün beğenmediğimi söyleyip şey yapmıştım klavyenin böyle olduğunu sanıp. Şimdi klavyede teknik bir sorun var diyerek atacağım. Çok teşekkür ederim bu arada ilgilendiğiniz için umarım sizinki sorunsuz çıkar.

Kanka niye beğenmedim dedinki tabii derler sana öyle sorunu analt yardımcı olurlar paket lastikle halledilecek srouna klavye göndermiş adamlar yok et demiş diğerini ama sattı :D

Dediğim gibi ben bilgilendirdim firamay diyecek bundan sonra uamrım olmaz reis SND'e kusura bakma sert yazdım dirrek bir sorun görünce kötülemeyin bu kadar önerilmesi nedeni dedğim gibi pbt başlıklar optik mekanik olması ve ucuz olması zaten sorun olsa daha önce yorumlarında hiç 1 yıldız yok inceleyeneler dede yok son üretimde var galiba.
Benimle aynı sorunu mu yaşıyormuş arkadaş yoksa anakart USB'yi mi görmüyormuş? Yok ede çok güldüm :D

Yok anakart kasa içinde kayıyormuymuş neymiş çalışıyormuş ama video istemişer atmış yeni klavye göndermişler ve yok et elindekini demişler oda paket lastik sıkıştırmış düzelmiş sorun ve birini sattı bala bak bedavaya geldi klavye.
Benimle aynı sorunu mu yaşıyormuş arkadaş yoksa anakart USB'yi mi görmüyormuş? Yok ede çok güldüm :D

Bende 2 dolar teklif ettiler deyince sinirlendim b ne saçmalık yazdım adamalra bidahkine doğru anlatta sorun yaşama beğenmedin diye tabii ki de öyle derler.

Şimdi aşırı korktum blue switch almak istiyorum fakat mk61de bir daha sorun çıkmasını kaldıramam gk61 mi alsam? Değişim yapıp alsam anlamında yani.

Geri
Yukarı