Gamapower Sendo farenin gerçek DPI değeri nasıl bulunur?

Bedirhan2004

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 1 veya 2 hafta önce Gamepower markasının Sendo ürünü satın aldım. Sonra fareler ile ilgili çoğu şeyi araştırmaya başladım gecikme (Hz) olayını baktım ve DPI ve CPI olayına baktım DPI veya CPI olayında anlamadığım bir konu oldu. Benim şu anda bir varsayılan olarak gelen Windows fare yazılımı ayarlama programı var her Windows'larda olduğu gibi ve ayrıca Gamepower'ın Sendo ürünü için geliştirdiği yazılım yüklü. İkisinde farklı olarak ayarlamalar yaptım tam olarak doğru DPI ayarım ne bilmiyorum. Bu durumu size bir görselle özetleyeyim.
f98o7jk (1).png

Yani şimdi benim tam olarak DPI değerim ne bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar hocam Windows'taki fare özellikleri bölümünde olan hız barı yanlış bilmiyorisem fabrikasyon 10. kademede olmalı yine başka bir PC'den bakma ihtimaliniz varsa bir bakın şu an elimde PC yok. Farenin üzerinde DPI tuşu varsa en düşüğe çekin ve farenin yazılımı üzerinden yapın tek kalmeden ayar yapmak doğru sonucu verecektir.

Selamlar hocam Windows'taki fare özellikleri bölümünde olan hız barı yanlış bilmiyorisem fabrikasyon 10. kademede olmalı yine başka bir PC'den bakma ihtimaliniz varsa bir bakın şu an elimde PC yok. Farenin üzerinde DPI tuşu varsa en düşüğe çekin ve farenin yazılımı üzerinden yapın tek kalmeden ayar yapmak doğru sonucu verecektir.

Ben zaten mouse yazılımı üzerinden DPI ayarı yaptım ama Windows'un ayarı mouse ayarımı etkilediğini bildiğim için şu an mosuse yazılımımdan yaptığım ayarın doğru oldundan emin değilim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı