Elektronik Game Booster 23.8 75Hz 1ms HDMI VGA FHD IPS 2099 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GameBooster'dan iyi olduğu kesin. Ayrıca VA olduğu için daha canlı. 2 binlik monitörde kimse oyun oynamaz zaten. Oynayan da gitsin yukarıdaki Samsung'u alsın.
Samsung iyi olacak yani? İkisinden biri terciu edilebilir ama bu fiyatta sırf Samsung diye iyi olması mümkün mü?

Ve VA nasıl daha canlı oluyor? O tam tersi.

Zaten bütçesi hiçbir şeye kavuşmayana öneriyoruz. Ne demek bunu alacak adam oyun oynamasın? Cidden hiç yokluk görmediniz mi? Para yoksa ne yapacak? Nasıl oynayacak?

Xiaomi'nin ghosting testi:
1709234034084.png

Bunun dışındaki değerleri fiyatına göre çok iyi. Bu da tercih edilebilir ama black smearingin her eksisini yaşamaya hazır olmak lazım.
Bknz: 【四百来块】小米RMMNT215NF显示器评测

Samsung iyi olacak yani? İkisinden biri terciu edilebilir ama bu fiyatta sırf Samsung diye iyi olması mümkün mü?

Zaten bütçesi hiçbir şeye kavuşmayana öneriyoruz. Ne demek bunu alacak adam oyun oynamasın? Cidden hiç yokluk görmediniz mi? Para yoksa ne yapacak? Nasıl oynayacak?

Xiaomi'nin ghosting testi:
Eki Görüntüle 2129380
Bunun dışındaki değerleri fiyatına göre çok iyi. Bu da tercih edilebilir ama black smearingin her eksisini yaşamaya hazır olmak lazım.
Bknz: 【四百来块】小米RMMNT215NF显示器评测
Bu hangi monitörün acaba? İlla ghosting olmayacak diye bir şey mi var?

Bu monitör ana monitör yapmalık değil, bu bütçede sen bana sorunsuz monitör göster tamam mı? Göster ben sana 2 bin lira vereceğim.

sırf Samsung diye iyi olması mümkün mü?
Kim dedi sırf Samsung diye iyi olduğunu?
Bazıları renk canlılığı ile renk doğruluğunu ayırt edemiyor galiba 🙂 IPS paneller VA panellere göre berbat kontrast ve siyah doğruluğu oranlarına sahiptir, IPS daha gerçekçi renkler verir. VA panel oyun ve gündelik kullanımda daha göze güzel görünen renkler vereceği için daha doğru bir seçimdir.

Zaten bütçesi hiçbir şeye kavuşmayana öneriyoruz. Ne demek bunu alacak adam oyun oynamasın? Cidden hiç yokluk görmediniz mi?
O kadar az bütçesi olan adam oyun oynamıyordur herhalde. Monitör için o kadar az bütçesi olan adamın sistemi de pek iyi değildir.

Neden bunun yerine Game Booster almalıyız?

Çünkü satıcısı dandik. İtopya gibi bir satıcı varken "Kinzy" satıcısından neden monitör alayım.

Çünkü satıcısı dandik. İtopya gibi bir satıcı varken "Kinzy" satıcısından neden monitör alayım.
Çünkü İtopya'da da bir sürü monitör sorunu yaşayan kişi var. Ayrıca Kinzy olunca ne oluyormuş? Ürün geldiğinde orijinalliğine, defolu olup olmadığına bakacaksın zaten nereden alırsan al. Sorun yaşarsan iade et, sorun yoksa güle güle kullan.

Satıcısı dandik diye bu monitör alınmamalı mı? O zaman sana göre Teknobiyotik adlı satıcıda dolandırıcıdır.

Samsung IPS bir panele sahipken, Redmi VA panele sahip ayrıca kontrast tarafında daha başarılı.

2.Monitör kullanmak için alınabilir, ben markaya güvenmem diyorsanız Samsung alınır.

Satıcısı dandik diye bu monitör alınmamalı mı? O zaman sana göre Teknobiyotik adlı satıcıda dolandırıcıdır.

Samsung IPS bir panele sahipken, Redmi VA panele sahip ayrıca kontrast tarafında daha başarılı.

2.Monitör kullanmak için alınabilir, ben markaya güvenmem diyorsanız Samsung alınır.

Evet monitör gibi hassas bir üründe satıcı dandik diye almamazlık yapılmalı.Teknobiyotik neden dolandırıcı anlamadım çok alışveriş yaptım sorun yaşamadım.

Sırf Game Booster diye almamazlık yapılmaz ama 2K verilmez. Yan monitör olacaksa piyasada bir sürü kullanılmayan eski monitörler var bende de 2007'den kalma 18 inch bir şey var yeterli. Görüntü versin yetiyor zaten. Al ihtiyacın varsa ilan buldum bile:

GameBooster'ın incelemesi, desteği, nerede üretildiğinin bilgisi cartu curtu yoksa sırf GameBooster olması alınmaması için yeterli sebep. Ayrıca "2K verilmez" demişsin de n'apsınlar, bedavaya mı versinler? Biraz ironik. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı