Game booster 27"GB2727FF" monitör alınır mı?

Serco Ramos54

Centipat
Daha fazla  
Game booster 27" GB-2727ff modelini aldım arkadaşlar 27 inç 240 Hz indirimdeydi Akakçe'den 5.500 TL'ye aldım sizce nasıldır arkadaşım önerdi bana da.

Siparişi iptal edin.

Gayet güzel bence diğer arkadaşlar 170 hz monitör atmışlar fiyata göre uygun ve kaliteli asansörlü olması ve pivot desteği gayet güzel

İptal et. G27F2 filan al.

Sebep nedir kötü mü ekran?

Siparişi iptal edin.

IPS ekran istemiyorum nono IPS oldugu icin aldım zaten.

Siparişi iptal edin.

Siparişi iptal edin.

Usta attiklarindan birisi 170 Hz birisi 180 Hz bu ekranlan karsilastirmak hata.

Hata mı? Sadece yenileme hızına mı bakıyorsunuz? Ürün fason, alınmaz, kısa sürede arızalanma garantili. Fason olduğunu nereden çıkarttığımı hemen söyleyeyim, o Gamebooster, Gamepower, Rampage vb. markalı monitorlerin Rtings, Tweaktown gibi siteler üzerinden incelemelerini atar mısınız? Atamayacaksınız muhtemelen çünkü ürünü kendileri uretmedigi, bir marka olmadıkları, sadece Çinde merdiven altı yerlerde logo basılan ürünler bu markaların ürünleri.

Aldıysanız iade, henüz gelmedi ise siparişi iptal edin ve konuda atılan diğer modellere bakın.

Sebep nedir kötü mü ekran?

Hata mı? Sadece yenileme hızına mı bakıyorsun? Attığın ürün fason. Çöpün çöpü senin aldığın. Evet çok kötü.

Hata mı? Sadece yenileme hızına mı bakıyorsun? Attığın ürün fason. Çöpün çöpü senin aldığın. Evet çok kötü.

Donanım arşivinde birçok kişi tarafından ön yargıyla bakılan markalardan biri ama siz alabilirsiniz her türüyle fiyatına değer bir monitör diyordu. Ekran gelmis iade mi edeyim simdi.

Donanım arşivinde birçok kişi tarafından ön yargıyla bakılan markalardan biri ama siz alabilirsiniz her türüyle fiyatına değer bir monitör diyordu. Ekran gelmis iade mi edeyim simdi.
Gerçekten daha Türkçe konuşmaktan aciz olanların dolu olduğu bir yer de önerimi istedin? İade et.

Geri
Yukarı