Game booster G59k alınır mı?

KobraNecmettinn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşıma hediye klavye almak istiyorum ve Max 500TL bütçe ile bunu buldum. Uzun süre dayansa ve kaliteli olsa benim için tamamdır.(kendisi oyun oynuyor bu yüzden klavyede birkaç tuşa aynı anda basması gerekebilir)

Arkadaşıma hediye klavye almak istiyorum ve Max 500TL bütçe ile bunu buldum. Uzun süre dayansa ve kaliteli olsa benim için tamamdır.

sadece 50 tl farkla bunu alabilrisn yüzde 60 ama Sarftech T60 Beyaz Mavi Switch Rgb Klavye Kablolu Gaming Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Arkadaşıma hediye klavye almak istiyorum ve Max 500TL bütçe ile bunu buldum. Uzun süre dayansa ve kaliteli olsa benim için tamamdır.

A101'den klavye almak daha mantıklı geldi bana bence A101'deki Piranha'yla farkı yok oda membran bu da membran oda plastik bu da plastik sanırım.

Arkadaşıma hediye klavye almak istiyorum ve Max 500TL bütçe ile bunu buldum. Uzun süre dayansa ve kaliteli olsa benim için tamamdır.(kendisi oyun oynuyor bu yüzden klavyede birkaç tuşa aynı anda basması gerekebilir)

büyük istyorusuz bunu alın Rush Donzel Rk808 Sese Duyarlı Aydınlatma Rgb Mekanik Hisli Gaming Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol

yada swtichli Sarftech K50 Full Rgb Optical Switch Q Gaming Tam Mekanik Klavye Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Önerilerinizden en çok hangisini önerirsiniz. Benim için en önemlisi malzeme kalitesi ve uzun süre gidebilmesi. Bu fiyatdaki mekanik klavyeleride pek önermiyorlar.

Bu dayanlıklı uzun süre kullanıma uygundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı