Game booster GB-2720FQHD alınır mı?

MERT AZAZ

Attopat
Makaleler
1
Daha fazla  
6000 TL bandında en F/P monitor olarak gordüm fakat ghosting vb sorunlar var mı? Kullanan biri veya bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilir mi? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-15_230050323.png
    resim_2024-03-15_230050323.png
    489,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Yani özelliklerine göre fiyat neredeyse bedava. Bu fiyata FHD VA Panel 27'' Asus aldım. Fiyatın bu kadar ucuz olması beni korkuttuğu için ben vazgeçmiştim siz alabilirsiniz tabi. Ghosting, ölü piksel vb. sorunları yaşama ihtimaliniz fiyata bakılırsa yüksek gibi duruyor.

1 tane bile yorumu olmadığı için alınmaz. Özelliklerini araştırayım desen resmi sitesi bile yok, özelliklerini bulamıyorsun. Bütçenizi arttırıp bu monitörlere bakabilirsiniz.

Sonrasındaki önerilerim 7500 tl 8200 tl 8500 tl 9100 tl 10000 tl diye gidiyor.

Neden.

Yani özelliklerine göre fiyat neredeyse bedava. Bu fiyata FHD VA panel 27" ASUS aldım. Fiyatın bu kadar ucuz olması beni korkuttuğu için ben vazgeçmiştim siz alabilirsiniz tabii. Ghosting, ölü piksel vb. sorunları yaşama ihtimaliniz fiyata bakılırsa yüksek gibi duruyor.

YT de sadece 1 inceleme var ama güvenilir bir kanal PC hocası inceleme yapmıs oradan gördüm.

Yani özelliklerine göre fiyat neredeyse bedava. Bu fiyata FHD VA panel 27" ASUS aldım. Fiyatın bu kadar ucuz olması beni korkuttuğu için ben vazgeçmiştim siz alabilirsiniz tabii. Ghosting, ölü piksel vb. sorunları yaşama ihtimaliniz fiyata bakılırsa yüksek gibi duruyor.

Game boosterin kılavyesini kullandım ama malzeme olarak kelite olarak beğeniyorum bildiğim bir marka zaten F/P bir ürün olduğu için beğeniyorum.

Kardeşim ben satın aldım kullanıyorum. Alınmaz diye yorum atanlara boydan gireyim. Sen onları dinleme efsane monitör.
hocam aynı monitöre bende sahibim. ancak görüntü ayarlarını bir şekilde oturtamadım istediğim netlik ve kontrast ayarlarını bir türlü yapamıyorum sizde nasıl acaba renk ayarları

Yeni konular

Geri
Yukarı