Game booster GB-2726CF 27" 240 Hz alınır mı?

haygieia

Hectopat
Merhaba dostlar, uzun zamandır 22 inç 75 Hz kullanan birisiyim ve rekabetçi oyunlar oynarken Hz değerinin gerçekten de çok büyük bir fark yarattığını bildiğim için monitör almak istiyorum. Ucuz 240 Hz ve 27 inç bir monitör araştırırken karşıma Game booster GB-2726CF modeli çıktı Hepsiburada'da fiyatı 4700 TL ve kupon ile birlikte aldığım zaman 4200e geliyor. Sizce bu monitör alınır mı?

Alınmaz, G2412, VP249QGR vs. bakın o paraya. Yenileme hızları düşük olabilir fakat inanın o fason ürünlerden çok daha iyi tercihler olurlar.

Bilmiyorum fiyatı bana çok cazip geldi bir de 27 inç monitörü internet kafelerde kullandığım için tam bana göre olduğunu kafamda belirledim yani almışken de 24 inç almayı düşünmüyorum.

Bilmiyorum fiyatı bana çok cazip geldi bir de 27 inç monitörü internet kafelerde kullandığım için tam bana göre olduğunu kafamda belirledim yani almışken de 24 inç almayı düşünmüyorum.
Bu fiyata da doğru düzgün 27 inç yok ne yapacağız? Bütçe arttırın o zaman veya ikinci ele yönelin.

Bütçe nedir? 4200'e doğru düzgün yüksek hertz'li monitör yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı