350 TL mekanik klayve önerisi

Bütçe
350₺
Daha fazla  
Arkadaşlar Max. 350₺'ye Red Switch (En azından Outemu), Mekanik bir klavye almak istiyorum. Gamepower Ogre aldım fakat space tuşundaki yay sorunu nedeniyle ilk gün iade ettim.

Karşıma GameBooster GB-G908 Bolt Red Switch Rainbow Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA bu klavye çıktı. İtopya'da indirimde. Site güvenilir. Klavye hakkında fikri olan ya da farklı klavye tavsiyesi olacak arkadaş varsa çok yardımcı olur. Teşekkürler. İyi Forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten blue switch istemiyorum. Cyan switch dediği de Philips markasının blue switchi diyebiliriz. Teşekkürler.
Arkadaşlar Max. 350₺'ye Red Switch (En azından Outemu), Mekanik bir klavye almak istiyorum. Gamepower Ogre aldım fakat space tuşundaki yay sorunu nedeniyle ilk gün iade ettim.

Karşıma GameBooster GB-G908 Bolt Red Switch Rainbow Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA bu klavye çıktı. İtopya'da indirimde. Site güvenilir. Klavye hakkında fikri olan ya da farklı klavye tavsiyesi olacak arkadaş varsa çok yardımcı olur. Teşekkürler. İyi Forumlar.
RAMPAGE - Rampage KB-R210 Favory Rainbow Aydınlatmalı Kristal Blue Switch Mekanik Klavye Fiyatı ve Özellikleri - Ucuzlukcu.com

Bu klavye de Kristal Mavi Switch olmasına rağmen red switche yakın bir ses veriyor denmiş. Bu da alternatiflerden biri.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı