Game Booster GB-W002b kasa nasıldır?

Kimse net bir şey yazmamış. Herkes birbirine bakarak aynı mesajı yazıyor ve konu sahibine net bir cevap gitmiyor.

Game booster almayın. Güvenilir değil dandik üretim yapıyorlar. Linkini verdiğiniz kasayı denemedim fakat Game booster olduğu için bana kalırsa alınmaz. Aynı bütçe de farklı marka kasalara yönelmelisiniz.

MSI Forge 112rr olan arkadaşımda var ara ara uğrarım kasası çok güzel kasa fakat çok toz alıyor. Tabii attığım kasalar PSU'suz. PSU'yu ayrı alman gerekecek. O konuda çok bilgim yok.

Dostum, öyle bir iki ayda elinde patlayacak olsa, emin ol ne firma bunu üretir ne de İtopya satar. En az 1-2 yıl atsın diyelim seni. Herhalde 1-2 yıla kalmaz önerdiğimiz PSU'ları alabilirsin. Ki, PSU'lar genelde ömür boyu garanti alır. Çünkü hemen hemen bozulmazlar. Tabii bu firmaya göre değişir fakat, artık teknoloji devrindeyiz, en kötü teknoloji bile ne kadar kötü olabilir ki?

İnşallah dediğin gibi bir şey olmaz cünkü ekran da aldım iade etmekde istemiyorum kasayı bakalım bu hafta gelir herhaldi umarım sorun cıkmaz dediğin gibi önerdiğiniz PSU'lara bakacağım teşekkürler

Kimse net bir şey yazmamış. Herkes birbirine bakarak aynı mesajı yazıyor ve konu sahibine net bir cevap gitmiyor.

Game booster almayın. Güvenilir değil dandik üretim yapıyorlar. Linkini verdiğiniz kasayı denemedim fakat Game booster olduğu için bana kalırsa alınmaz. Aynı bütçe de farklı marka kasalara yönelmelisiniz.

MSI Forge 112rr olan arkadaşımda var ara ara uğrarım kasası çok güzel kasa fakat çok toz alıyor. Tabii attığım kasalar PSU'suz. PSU'yu ayrı alman gerekecek. O konuda çok bilgim yok.

Kanka PSU'su hakkında ne düşünüyorsun kötü diyorlar cogu insan yani

İnşallah dediğin gibi bir şey olmaz cünkü ekran da aldım iade etmekde istemiyorum kasayı bakalım bu hafta gelir herhaldi umarım sorun cıkmaz dediğin gibi önerdiğiniz PSU'lara bakacağım teşekkürler.

Kanka PSU'su hakkında ne düşünüyorsun kötü diyorlar cogu insan yani.

Hocam hiçbir şey olmaz sertfikasını almış.

Geri
Yukarı