Gözlük silme mendili ile tablet ekranı silinir mi?

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Islak kuruyunca kağıt gibi olan gözlük silme mendili var. Gözlüğü sildikten sonra, kurumadan bir de tableti siliyorum. Bu mendilde ne gibi kimyasallar var bilmiyorum, ekranın dokunmatiğini vs. etkiler mi?

Bu kadar da takılmaya gerek yok istersen git mutfak beziyle sil, dokunmatik öyle silmeyle bozulan bir şey değil.

Mikrofiber bez veya kumaş gibi olan gözlük mendili ile siliyorum ben ekranda çizik vs. bırakmıyor.
Peçete gibi şeylerle sakın ola silmeyin mahvedersiniz ekranı, çizik içinde kalır.
Dokunmatik etkilenmez böyle bir olaydan.

Merhaba. Islak kuruyunca kağıt gibi olan gözlük silme mendili var. Gözlüğü sildikten sonra, kurumadan bir de tableti siliyorum. Bu mendilde ne gibi kimyasallar var bilmiyorum, ekranın dokunmatiğini vs. etkiler mi?

Sanmıyorum hocam, gözlük camı da çok hassas, ona zarar vermiyorsa, ekrana da vermez diye düşünüyorum ama konuyu daha iyi bilen arkadaşlar, cevaplarsa hepimiz öğrenmiş oluruz.

Ben daha önce denedim, bir şey olmadı. Ama sizinkiyle benimki aynımıdır bilmem.

Sanmıyorum hocam, gözlük camı da çok hassas, ona zarar vermiyorsa, ekrana da vermez diye düşünüyorum ama konuyu daha iyi bilen arkadaşlar, cevaplarsa hepimiz öğrenmiş oluruz.
camda dönmüyor zaten olay dokunmatikte oluyor. ama bence bir şey olmaz

Bilmiyorum ben yıllardır tablete fis fisı sıkıp siliyorum tableti tam 10 yıldır kullanıyorum 2 yıllık telefonumdan bin kat daha iyi dokunmatiği var bu arada limon mandalina gibi asidik meyveleri yerken biraz dikkatli olun suyu ekrana minik noktalar gibi geliyor ve sildiğiniz zaman kolay çıkmayabiliyor ve ekrana hasar verebilir.

Sorun olmaz ben telefonu benzer bir mendille siliyorum hep.

Yeni konular

Geri
Yukarı