Çözüldü Game Booster ile HD 7670M güncellemesi sonrası PES 16 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Arkadaşlar, Game Booster uygulamasını biliyorsunuz, oradan ekran kartını güncelledim ve kasmayan oyunlar kasmaya başladı. PES 16'ya tıklıyorum, açılırken PC'niz bu yazılımı çalıştırmak için gerekli gereksinimi karşılamıyor yazıyor ama ben PES 16'da güncellemeden önce 50-60 FPS alıyordum rahat. PES 19'da da AMD sürücüsünü güncelleyin filan diyor ve girişte kasıyor. Nasıl eski haline çevirebilirim?

Bu arada Ekran kartı: AMD Radeon 7670M.

AMD'nin kendi sitesinde 2016 sürücüsü var, onu kursam olur mu?
PES 16'ya girmiyor bile o hatayı verip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dediğin kartın güncel sürücüsü yok ki nasıl güncellemiş :O Sürücüyü DDU ile sil AMD'nin resmi sitesinden indir sürücüyü kur.
Dediğin kartın güncel sürücüsü yok ki nasıl güncellemiş: O sürücüyü DDU ile sil AMD'nin resmi sitesinden indir sürücüyü kur.

Düşünemedim aklımdaydı aslında bu karta desteğin kesildiği bir daha kullanmam zaten.

Dediğin kartın güncel sürücüsü yok ki nasıl güncellemiş: O sürücüyü DDU ile sil AMD'nin resmi sitesinden indir sürücü.

Windows beliritilen aygıta ulaşamadı gerekli izniniz yok filan diye saçmaladı DDU'yu indirdiğim zaman.

Dediğin kartın güncel sürücüsü yok ki nasıl güncellemiş: O sürücüyü DDU ile sil AMD'nin resmi sitesinden indir sürücüyü kur.

Bu arada dediğinizi yaptım bir şekilde çözüldü teşekkürler.

Son düzenleme:
Düşünemedim aklımdaydı aslında bu karta desteğin kesildiği bir daha kullanmam zaten.

Windows beliritilen aygıta ulaşamadı gerekli izniniz yok filan diye saçmaladı DDU'yu indirdiğim zaman.

Bu arada dediğinizi yaptım bir şekilde çözüldü teşekkürler.
Çözüm olarak işaretlersen başkalarının da işine yarar, geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı