Game Booster Kasalara Ön Yargısı

Kasayı kullanıyorum R5 2600 ve RX590 ikisi de 75-80 dereceyi geçmiyor Adana'da yaşıyorum bu sıcak havalarda çok normal hava akışı mükemmel bunu geçelim.
Bir sürü RGB modu var ve ışık şiddeti gayet güzel bu da çok iyi bunu da geçelim.
Jack USB 3.0 gibi girişler sağlam duruyor bir sıkıntıya rastlamadım bu da iyi.
Kasayı 370 TL gibi bir fiyata aldım ve emin olun bu fiyata alınacak en yakışıklı kasa.
Bu arada camı hariç her tarafı aluminyum.

Aklınızda birşey varsa sorabilirsiniz marka takıntılı arkadaşlar.

Benim burada işim bitti. Konu sahibi laftan anlamıyor. Net. Diyoruz ki "Onlar kalitesiz, bunlar kaliteli. Aynı fiyata kaliteli olan varken neden kalitesiz olanı alasın?". Hala bana diyor ki "Hava akışı efsane".

Kendi bildiğini okumayı bırak. Azıcık laftan anla. İyi forumlar.
İyi forumlar dostum, sen hala kasa ile savaşa gitmeye devam et. Elbet seni korur.

Laftan anlamazsınız gerçekten, bu kasanın önemli etkeni fanları tutunca inat edip dönmeye çalışıyor mu? Fan kaliteli. Tokmak ile vurunca yamulma olmuyor mu? Ateş tutunca boyası kalkınca metal mi çıkıyor? Boyası kokmuyor mu? Kasa kalitelidir.

Sen bu kasa ile savaşa gitmiyorsan senin işini görecektir.

Ama Zalman ve MSI varken bu alınmaz.
Çok basit ve her insanın anlayabileceği bir şey söylüyoruz.
Game Booster markası Zalman ve MSI kadar köklü ve iyi bir marka değil.

ama Zalman ve MSI varken bu alınmaz.
çok basit ve her insanın anlayabileceği bir şey söylüyoruz.
Game booster markası Zalman ve MSI kadar köklü ve iyi bir marka değil.

Şimdi hocam zaten MSI ile Game Booster'i bir tutmak mantıklı bir değil lakin neden bu kadar kötülediniz anlayamıyorum bizzat kaliteli markadan Cooler Master'dan geçmiş birisi olarak kasamdan gayet memnunum zaten kasa daha fazla FPS vermiyor olduğu yerde duruyor ve malzemesi kaliteli.

Şimdi hocam zaten MSI ile Game Booster'i bir tutmak mantıklı bir değil lakin neden bu kadar kötülediniz anlayamıyorum bizzat kaliteli markadan Cooler Master'dan geçmiş birisi olarak kasamdan gayet memnunum zaten kasa daha fazla FPS vermiyor olduğu yerde duruyor ve malzemesi kaliteli.

Hocam, malzeme kalitesi Zalman veya MSI kadar iyi değil.

Power Boost'a göre kaliteli.

Arkadaşa anlatmaya çalışıyoruz ama anlamıyor.

450 TL bütçesi olan insana Aerocool ore saturn, Zalman N5 mf, MSI Mag Forge varken Game Booster tavsiye edilmez.

Laftan anlamazsınız gerçekten, bu kasanın önemli etkeni fanları tutunca inat edip dönmeye çalışıyor mu? Fan kaliteli. Tokmak ile vurunca yamulma olmuyor mu? Ateş tutunca boyası kalkınca metal mi çıkıyor? Boyası kokmuyor mu? Kasa kalitelidir.

Sen bu kasa ile savaşa gitmiyorsan senin işini görecektir.

Bu dediğine bakacak olursak dandik kötü kasa yok. Peki 2bin TL'lik kasa ile 500 TL kasa arasında ne fark var 2 side metalden 2 side fandan oluşmuyor mu?

Bu dediğine bakacak olursak dandik kötü kasa yok. Peki 2bin TL'lik kasa ile 500 TL kasa arasında ne fark var 2 side metalden 2 side fandan oluşmuyor mu?
2000 TL olan kasanın marka kalitesi ve tasarımı daha iyidir. 500 TL olan kasa ile aynı FPS'i aynı sıcaklığı alırsın. Tabii önü Mesh ise.

Arkadaşa göre bu iki kasa aynı.

Arkadaşa göre bu iki kasa aynı.

Corsair'in tek fan fiyatları arkadaşın gösterdiği kasa fiyatı kadar bu şeye geliyor eşek etide et dana etide et.

Yeni konular

Geri
Yukarı