Game Cube genç odası alınır mı?

Şu var bir de gardrop falan ledli.
LED olayına çok takılmayın hocam, kendiniz de kolayca LED döşeyebilirsiniz zaten. Ayrıca odanın aslında o kadar güzel olmadığını sitenin yayınladığı videodan fark etmek mümkün.

LED olayına çok takılmayın hocam, kendiniz de kolayca LED döşeyebilirsiniz zaten. Ayrıca odanın aslında o kadar güzel olmadığını sitenin yayınladığı videodan fark etmek mümkün.
Tasarımı hoşuma gitti benim.

Antrasit ve beyazın uyumu, ayrıca aynanın eklenmesi de hoş görsellik katmış.

Kalite konusunda bir şey diyemem. Senin attığın linklerdeki takımların kalitesi konusunda da bir şey diyemeyiz. Onlar da bana pek kaliteli görünmedi açıkçası.

Son düzenleme:
Zevkler ve renkler tartışılmaz.
Tabii ki de hocam, yanlış anladınız. Benim anlatmak istediğim, mobilyaların sitenin yayınladığı görsellerdeki gibi odaya oturmayacağı. Görselde oda büyük, bir ton aksesuar, arkada bir orman manzarası var fakat sizin alacağınız paketin içinde sadece Gardrop, karyola, çalışma masası ve komodin var.
Kısacası, sitenin yayınladığı görsellere aldanmayın hocam.

Tabii ki de hocam, yanlış anladınız. Benim anlatmak istediğim, mobilyaların sitenin yayınladığı görsellerdeki gibi odaya oturmayacağı. Görselde oda büyük, bir ton aksesuar, arkada bir orman manzarası var fakat sizin alacağınız paketin içinde sadece Gardrop, karyola, çalışma masası ve komodin var.
Kısacası, sitenin yayınladığı görsellere aldanmayın hocam.
Evet, zaten bu satıcıların ürün pazarlama taktiği.

Yeni konular

Geri
Yukarı