Genç odası takım önerisi

Bütçe
25000-30000
Bilgisayar masası ve gardroplu takım alacağız annemgil gitmiş bakmışlar. Hiç beğenmedim öneriniz var mı? Mouse rahat çevirilebilecek bir masa ve güzel gardrop istiyorum.
Gardrop çokm önemli değil, alt tarafı kıyafetleirni koyacaksın da masayı takım olarak almasanız daha iyi olur. Takım masaları genelde dandik oluyor, yaptırsanız daha iyi olur. Hem kablo kanalı vs. gibi özelleştirmeleri de rahat yaparsınız. Mouse konusunda ise mousepad dışında çok bir alternatifiniz yok çünkü iyi kayan parlak zeminlerde mouse düzgün çalışmıyor.

Gardrop çokm önemli değil, alt tarafı kıyafetleirni koyacaksın da masayı takım olarak almasanız daha iyi olur. Takım masaları genelde dandik oluyor, yaptırsanız daha iyi olur. Hem kablo kanalı vs. gibi özelleştirmeleri de rahat yaparsınız. Mouse konusunda ise mouse pad dışında çok bir alternatifiniz yok çünkü iyi kayan parlak zeminlerde mouse düzgün çalışmıyor.

Dediğinizi düşündüm yarın Enzahome'dan özel yaptırmayı düşünüyorum oradaki bilgisayar masalarına baktıktan sonra teşekkür ederim iyi hatırlattınız.

Dediğinizi düşündüm yarın Enzahome'dan özel yaptırmayı düşünüyorum oradaki bilgisayar masalarına baktıktan sonra teşekkür ederim iyi hatırlattınız.
Masanın arkasına eni kısa (2cm yeter de artar bile) ama boyu uzun bir kanal açtırabilirseniz kablo temizliği açısından güzel olur, masayı duvara dayardanız kablolar sıkışmaz. Ayrıca ayakları masa dışında aşağıdan ikinci bir destek ile bağlı ayaklardan tercih edin, sallanmanın tek çözümü o gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı